אום אל פחם שומרת על מאזן מושלם לאחר שגברה על מ.ס טירה, משה בן לולו כבש את שער הניצחון

אום אל פחם שומרת על מאזן נקודות מושלם לאחר ניצחון בתוצאה 1-0 בטירה. בן לולו נכנס כמחליף וכבש את שער הניצחון: "אני שמח לכבוש ולעזור לקבוצה, חשוב שלקחנו את מלוא הנקודות".

לעיני כ-2500 אוהדים, נערך הערב במגרש בטירה הדרבי המסקרן בין אום אל פחם למ.ס טירה. שתי הקבוצות הגיעו עם המון מוטיבציה למפגש הזה בעוד שתיהן רשמו ניצחונות במחזורי הפתיחה ורצו לשמור על המשכיות על מנת להשיג את מטרותיהן העונה. בהיבט הרכבי הקבוצות, סמיר עבד אלחי שב להרכב הפותח של המארחת יחד עם ראמי חאג' יחיא שפגש על כר הדשא את אחיו סארי המשחק במדי האורחת מאום אל פחם. גם בצד ההרכב של המאמן מוריס אוזן בוצע שינוי כשמי שנכנס לאחד עשר הפותחים הוא ראאד ג'בארין. רן רול ומוחמד אבו שאקר טרם חזרו לכשירות מלאה ולא נכללו בסגל.

ראאד ג'בארין מול ראמי חאג' יחיא

צילום: איהאם ג'בארין

המחצית הראשונה בין השתיים הסתיימה ללא שערים ועיקר התפתחות המשחק הגיעה במחצית השנייה. עם פתיחת המחצית נאלץ אוזן לבצע חילוף ראשון כשיוסף עוודי שסבל ממתיחה הוחלף בעידן שפשה ששיחק במקומו בתפקיד המגן הימני. אום אל פחם שלטה והייתה הדומיננטית יותר במחצית זו אך המצבים אליהם הגיעו שחקני ההתקפה סארי חאג' יחיא ולירון אלימלך לא התממשו לכדי שער היתרון אותו חיפשה.

בדקה ה-70' שלפה האורחת את הקלף המנצח של המשחק הזה כשמשה בן לולו נכנס כמחליף במקומו של חאג' יחיא והצליח לעורר עוד יותר את החלק ההתקפי. כעשר דקות בלבד לאחר כניסתו של בן לולו, הצליח החלוץ שפתח את עונתו השנייה במדי הקבוצה להכניע את שוערה המצוין של טירה סתיו פלזנטל לאחר שהשתלט היטב על כדור עומק שקיבל מהבלם אלירן חודדה וכבש את שער הניצחון של המשחק שהותיר את אום אל פחם עם מאזן נקודות מושלם בתום שני מחזורי הליגה הראשונים.

משה בן לולו לאחר כיבוש השער

צילום: איהאם ג'בארין

כובש שער הניצחון לאום אל פחם משה בן לולו אמר בסיום המשחק: "עשינו ניצחון חשוב ולקחנו שלוש נקודות חשובות לביטחון שלנו. אנחנו עדיין מתגבשים, אני מאמין שנהיה יותר טובים ממשחק למשחק ומסתכלים קדימה. אני שמח לכבוש ולעזור לקבוצה הכי חשוב שלקחנו את מלוא הנקודות".

המאמן מוריס אוזן הוסיף: "עשינו ניצחון חשוב במגרש קשה מול קבוצה מצוינת, אני מאמין בקבוצה שלי ויודע שאנחנו קבוצה טובה מאוד ובהמשך נהיה טובים יותר".

סולינו מותגים אום אל פחם - שירות, מחיר ואיכות!

טל. 052-5703952

#הפועלאוםאלפחם #מסטירה

כתבות נוספות