באקה שומרת על מאזן מושלם עם ניצחון בטדי. אבו רביע: "רוצים המשכיות, נמשיך בשקט שלנו"

באקה אל גרבייה ניצחה 2-0 את הפועל ירושלים בטדי: אורי כהן כבש ראשון, קדוסי הכפיל. עוביידה אבו רביע: "היינו טובים, אנחנו רוצים המשכיות. נמשיך בשקט שלנו למרות שכל הליגה רוצה שנגיד אחרת".

לאחר שהביסה במחזור הפתיחה את הפועל שפרעם, יצאה הערב(חמישי) הפועל באקה אל גרבייה למשחק הפותח של המחזור השני בליגה א' צפון בו התארחה אצל הפועל ירושלים באצטדיון טדי. בהרכב הפותח של אוהד בוזגלו נכללו השוער גיא סאלם, אורי כהן, עידן מקדש, תומר אלבז, דוד מנשירוב, אלעד בוארון, ראול גרשומוב, אודי כהן, גיא כהן, עוביידה אבו רביע והחלוץ הוותיק אוהד קדוסי. המשחק נפתח עם מפגן תמיכה באמצעות חולצות מיוחד שהודפסו לחבר המועצה ואוהד הקבוצה עבד אל מנעם מואסי שמאושפז בימים אלו בבית החולים.

צוות הפועל באקה יחד עם החולצות המיוחדות

צילום: אחמד אבו מוך - הדף הרשמי הפועל באקה

המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים כשבדקות הראשונות שלטה הפועל ירושלים אך לקראת סיומה נראו סימני התעוררות מצד באקה אל גרביה שהייתה דומיננטית יותר. המחצית שנייה היה יותר מסקרנת מצד שתי הקבוצות. בדקה ה-55' הפועל ירושלים כמעט עלתה ליתרון מכדור מסוכן שהגיע בקרן, אך קורת השער של סאלם מנעה ממנו להיכנס פנימה. מנגד, קדוסי בהתקפה מתפרצת העביר כדור רוחב מצוין לגיא כהן שבנגיעה חזקה שלח אותו מעל השער.

בדקה ה-68' הצליחה באקה לממש את היתרון שלה על כר הדשא ועלתה ליתרון ראשון. עוביידה אבו רביע נכנס מימין, הוציא כדור רוחב חזק שחתך את כל הגנת הירושלמים והגיע לרגלו של אורי כהן שהכניע את שוער המארחת. דקות בודדות לאחר השער, החלוץ המצוין עוביידה אבו רביע כמעט הכפיל את התוצאה עם שער משלו אך הכדור שלו עבר מעל השער. כעשר דקות לפני תום המחצית השנייה, החלוץ הוותיק והמנוסה אוהד קדוסי הצליח להכפיל את התוצאה עם שער משלו והמשחק הסתיים בניצחון 2-0 לטובת באקה אל גרבייה ששומרת עד כה על מאזן צבירת נקודות מושלם בטבלת הליגה.

ראאד עויסאת ושחקני באקה

צילום: אחמד אבו מוך - הדף הרשמי הפועל באקה

החלוץ עוביידה אבו רביע אמר בסיום המשחק: "חשוב מאוד שניצחנו ואספנו עוד 3 נקודות לקופה, הכי חשוב שנשמור על המשכיות ונמשיך להסתכל ממשחק למשחק, היינו טובים היום. אנחנו בדרך הנכונה וצריכים להמשיך בדרך הזאת, אנחנו נמשיך בשקט שלנו למרות שכל הליגה רוצה שנגיד אחרת. אני כבר מזמין את הקהל למשחק מול נשר בשישי הבא שיבואו לעודד אותנו".

עוביידה אבו רביע ואביו בסיום המשחק

צילום: וואסים מוואסי

#באקהאלגרבייה

כתבות נוספות