ממב"ע גולן פותחת עונה מול הפועל בועיינה: "מצפים להיאבק על כרטיס העלייה לליגה א"

בני ממב"ע גולן תפתח את העונה בשישי הקרוב מול בועיינה. וג'די אלקיש: "מצפים להילחם על כרטיס העלייה לליגה א', החתמנו שחקנים מליגות גבוהות ומאמין שהם יעזרו לנו להשיג את המטרות". 

 

השנה יקרה ברמת הגולן משהו שונה מבשנים קודמות, כשלא מדובר בסקי או טיפוס בחרמון המושלג מדובר אלא על מועדון כדורגל בעל השם הארוך בכדורגל הישראלי שנגע לכל אוהד בכדורגל הישראלי בלב וזהו מועדון בני ממב"ע הגליל והגולן.  המועדון הצנוע ששיחק לראשונה בעונה החולפת בליגה ב' והגיע לשלב מתקדם ומשחק מול קבוצת ליגת העל בגביע המדינה, שואף העונה לעשות היסטוריה נוספת ולעלות שלב נוסף עד לליגה א' צפון.

 

רגע לפני משחק פתיחת הליגה בשישי הקרוב מול הפועל בועיינה שצפוי להיות גם נקודת הפתיחה של עונה סוערת עבור בני הגליל והגולן, תפסנו את מאמן הקבוצה וג'די אלקיש לראיון פתיחת עונה מסקרן. 

 

מה הציפיות של בני ממב"ע העונה ומה ייחשב כהצלחה עבורך?
"הצפיות שלנו השנה הן להלחם על כרטיס העלייה לליגה א ואם נסיים בין 5 הראשונות זה ייחשב כהצלחה מבחינתי. 
השנה אפשר לראות שהקבוצה החתימה לא מעט שחקנים בעלי שם מליגות יותר בכירות דוגמת וויאם עמאשה, עדי אלישע, בשאר דאהר וחזרתו של אסעד עמאשה מההשאלה".

 יצליחו לעשות היסטוריה נוספת העונה? בני ממב"ע המחודשת

צילום: הדף הרשמי בני ממב"ע

 

"אנחנו בונים קבוצה לכמה שנים ואם הדברים יתחברו ונצליח לעלות השנה זה יהיה הישג ענק, אסור לשכוח שיש הרבה קבוצות טובות ומנוסות בליגה נעשה את המקסימום שלנו ונכבד כל יריבה. מבחינת שחקני הרכש אנחנו עבדנו בקיץ על מנת לשדרג את הקבוצה והחתמנו שחקנים מליגות גבוהות, הצלחנו להחתים את וויאם עמאשה שהוא נחשב לסמל ברמת הגולן, מבחינתנו הוא שותף לפרויקט שלנו והוא גם ישמש כמנהל מקצועי למחלקת הנוער. אני מאמין שהרכש יעזור לנו להתמודד בחלק העליון של הטבלה ומקווה שהדברים יתחברו ונצליח".

 

כבר שלוש שנים שהמועצות המקומיות מבחינת תקציבים לא מסייעות, האם השנה כן תהיה תמיכה תקציבית?

"רוב התקציב יהיה מתרומות ומהכנסות ממחלקת הנוער. אין תמיכה כספית מהמועצות עד עכשיו אבל במקביל המועצות מספקות לנו את המגרשים לאימונים של הבוגרים ומחלקת הנוער".

 

מה הצפי לפתיחת המגרש שלכם בבוקעתא? תצליחו לארח שם את משחק הבית הראשון של העונה מול טמרה?

"המגרש בבוקעתא ישמש כמגרש הביתי של הקבוצה בעונה הקרובה. אנחנו לקראת הסוף, המועצה המקומית בבוקעאתא עובדת יום ולילה על מנת לקבל את האישורים ולהכין את המגרש לעונה הקרובה וזו הזדמנות גם להודות להם על כל מה שהם עושים. מדובר פה בעליות כספיות מאוד גבוהות והמועצה נותנת כל מה שצריך על הצד הכי טוב. אני מאמין שהמגרש יהיה מוכן עוד חודש ונפתח אותו ב 15/10 נגד צעירי טמרה". 

 

איך ההכנות לקראת מחזור הפתיחה מול הפועל בועיינה בחוץ?
"קיבלנו הגרלה מאוד קשה נגד קבוצה מאומנת וחזקה המגרש שם נחשב למגרש מאוד ביתי וקשה. אנחנו נתכונן השבוע כמו שצריך ונבוא מוכנים על מנת להשיג תוצאה טובה. כל הסגל יהיה כשיר למשחק".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload