איימן חלאילה: "שמח על התוצאה, אבל לא על היכולת". תתקבל החלטה לגבי גנאים

איימן חלאילה: "שמח על התוצאה אבל לא על היכולת, אנחנו עוד לא קרובים ליכולת שלנו". על אפשרות צירופו של חמד גנאים: "אני רוצה אותו מאוד, אם ייסגרו הפערים הוא יישאר איתנו".

ביום שישי האחרון רשמה הפועל כאוכב העולה החדשה לליגה א' צפון ניצחון במשחק הבכורה בליגה על מכבי צור שלום בתוצאה 2-0 מצמד שערים שכבשו שחקני הרכש אמיר אבו ניל ואבי מלכה. המאמן איימן חלאילה אמר לאחר הניצחון עם הקבוצה אותה מוביל מסוף השנה השעברה בליגה ב' ועד לימים אלו: "אני מכיר את ליגה א' והבאתי שחקנים עם ניסיון בליגה הזאת בשילוב יפה מאוד עם שחקנים צעירים. אני מרוצה מאוד מהתוצאה אבל פחות מאך שנראינו על כר הדשא, לקחתי את התסריט הזה בראש וזו לא הקבוצה שהייתה במשחקי האימון שברובם היינו טובים יותר אבל זה מתח, עצבים, הקהל ויש דברים שאנחנו צריכים לתקן, יש לנו שבוע שלם לעשות את זה ונקווה שנתקן".

בנוגע לבניית הסגל שלו הוסיף חלאילה: "הגעתי לקראת סוף העונה שעברה, היה פה מאמן טוב שהוא החליט לעזוב. אני הייתי הערך המוסף ועליתי ליגה, הוא עשה פה עבודה יפה ומכאן אני מאחל לו בהצלחה. אמרתי להם שאני רוצה גם להשקיף על מחלקת הנוער וקיבלתי את האישור, בכל אימון אני מצרף שחקני נוער ואם יגיע שלב שהם ייכנסו לסגל אז הם ייכנסו. היו פה רק שני שחקני בית (נביל וואסים עלי) שנשארו עוד צירפנו שחקנים חדשים. הסגל שלנו לא גדול לעומת סגלים אחרים בליגה אז אולי נצטרף בעוד שני שחקנים ונהיה סגל טוב ובריא".

חלאילה ושחקני כאוכב

על צירופו האפשרי של חמד גנאים: "אמיר אבו ניל במקרה שלו הגיע לשמור על כושר אצלנו ולא חשב להגיע לליגה א', הוא ראה את השחקנים פה ואת כל מה שמסביב ואמר שהוא רוצה להישאר. חמד באותו מצב, הגיע לשמור על כושר גופני ורוצה להישאר פה. בתור בן אדם ובתור שחקן אני אוהב אותו מאוד אבל לא רוצה כרגע לקחת החלטה, התקציב די אזל ואני מקווה שהפערים ייסגרו, זו תהיה החלטה של ההנהלה. אם הם ייסגרו הוא ימשיך ואם לא אז ניפרד בצער רב".

על אמיר אבו ניל שבלט על כר הדשא במהלך המשחק: "הבאתי אותו כדי שיעלה את הרמה ויש פה עוד שחקנים בכירים שנמצאים כדי להעלות את הרמה. התלכיד של הקבוצה עוד יתחבר יותר ממשחק למשחק ומאימון לאימון, אי אפשר להגיע למאה אחוז על ההתחלה".

יקבלו החלטה בימים הקרובים. גנאים במדי כאוכב

בנוגע לשיתופו של השחקן הצעיר אנס נסאר הוסיף חלאילה: "מדובר בילד ששנה שעברה היה טיפה מוזנח ונתתי לו לפתוח בכמה משחקים, יכול להיות שהוא גם היה בתכניות להרכב אבל היה לו חשש לשבר באצבע. הכנסתי אותו ויחד עם המהירות שלו ושל אמיר זה הביא פירות. אני שמח בשבילו ובשביל הקבוצה, אבל עדיין אנחנו לא קרובים ליכולת שלנו, מקווה שהיא תשתפר לאט לאט".

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות