אום אל פחם ניצחה את נשר במחזור הפתיחה: כנאנה החמיץ פנדל, אילון אלימלך כבש את שער הניצחון

אום אל פחם מחקה את מינוס שתי הנקודות במאזנה עם ניצחון במשחק הבכורה על עירוני נשר: זיסקינד הדף פנדל של עלי כנאנה בדקה ה-6', אילון אלימלך כבש את שער הניצחון בדקה ה-73'. אילון אלימלך: "שיחקנו נגד קבוצה שמהדקה הראשונה התעסקה רק בלבזבז זמן, אני שמח שניצחנו. אם נמשיך כך נשיג את המטרות".

לעיני כ-1000 צופים פתחה אום אל פחם עונה החדשה בליגה א' צפון נגד עירוני נשר היורדת הטרייה שחזרה לליגה. המשחק התקיים במגרשה הביתי של באקה בעקבות עונש רדיוס לשלושה משחקים שכזכור, ספגה אום אל פחם בשנה שעברה במשחק האחרון של הליגה מול עירוני טבריה. בהיבט סגל הקבוצות, בצד אום אל פחם לא נכללו בסגל הפותח רן רול ומוחמד אבו שאקר הפצועים ואילו בצד נשר מי שפתח הוא הקשר המבוקש עלי כנאנה שבימים האחרונים שמו עלה כמועמד לעבור לליגה הלאומית בימים האחרונים.

המשחק נפתח בקצב איטי מצד שתי הקבוצות ורובו התנהל במרכז המגרש, אך בדקה ה-6' דקה התחוללה דרמה גדולה כשעירוני נשר קיבלה הזדמנות להפתיע את כל צופים במגרש לאחר שקיבלה פנדל מנגיעת יד ברורה של אלירן חודדה בתוך הרחבה. עלי כנאנה ניגש אל הכדור, אך שוערה המצוין של אום אל פחם חיים זיסקינד הציל את קבוצתו מספיגה והדף את הכדור.

טעות שכמעט עלתה ביוקר. חודדה

בדקה ה-19' נרשם איום מעניין מרגלי גל מלכה שבעט חזק מחוץ לרחבה והכדור הפתיע את חיים שוערה של אום אל פחם, אבל הוא הצליח להגיב בזמן ולהדוף לקרן. דקות טובות של אום אל פחם, בדקה ה-35' הכדור הגיע על סף הרחבה לרגלי שפשה עידן שבעט שטוח לפינה הימנית, אך שוער נשר מוחמד דיאב הצליח להדוף לקרן. בדקה ה-36' נרשמה ההחמצה של המשחק לאחר טעות גדולה מצידו של דיאב שהשמיט את כדור מהגבהה מצוינת מצד ימין של התקפת אום אל פחם ובכך השאיר את לירון אלימלך קרוב מאוד לשער, אך החלוץ ממרחק של כ-5 מטרים נעצר אצל בלם נשר שרשם הצלה מהקו.

המשחק התעורר בזכות הקהל האדיר של אום פחם ואיתו גם הקבוצה שהגיעה לעוד מצב מסוכן מרגליו של סארי חאג' יחיא שבעט מקו ה-16 כדור שטוח לפינה, אך גם היא נעצרה על ידי שוער נשאר והתוצאה 0-0 נותרה בעינה עד תום המחצית.

המחצית השנייה נפתחה בצורה טובה יותר מצדה של אום אל פחם כאשר מסיקה היה הראשון לאיים על השער וניסה לכבוש בבעיטה מרחוק אך לא הכניע את השוער. בדקה ה-63' שוב מסיקה היה קרוב להעלות את קבוצתו ליתרון כשלירון אלימלך הותיר אותו לבד מול השער, אך הבעיטה ששלח מתוך הרחבה נעצרה אצל שוערה של נשר. בדקה ה-73' אום אל פחם סוף כל סוף הצליחה לעלות ליתרון לו יחלה כשאילון אלימלך נגח פנימה כדור מצוין שהרים לו מסיקה ובכך קבע יתרון 1-0 לזכות אום אל פחם., לקוון במגרש היו ספקות לגבי אישור השער אך לאחר התייעצות עם השופט הראשי השער אושר ולווה בשמחה ועידוד אדיר מכיוון היציעים.

כובש שער הניצחון אילון אלימלך

בדקות אלו גם בוצעו חילופים מצד אום אל פחם כשנכנסו למגרש משה בן לולו ומוחמד מחאג'נה במקומם של לירון אלימלך ועידן שפשה. כיבוש השער יצר אווירה ומשחק שוטף מצדה של אום אל פחם שניסתה לכבוש את השער השני ולגמור את המשחק אך בסופו של דבר המשחק הסתיים בניצחון בתוצאה 1-0 לטובתה, ניצחון סופר חשוב ובמיוחד בעקבות העובדה שמכסה את מינוס שתי הנקודות במאזנה שספגה כחלק מהעונה בשנה שעברה. נשר מצידה ניסתה להפתיע והיוותה יריב ראוי לאום אל פחם ומסתמן שהיא תהיה קבוצה מעניינת מאוד העונה בליגה א' צפון.

שחקני אום אל פחם חוגגים

כובש שער הניצחון אילון אלימלך אמר בסיום המשחק: "היה קשה, באה נגדנו קבוצה שמהדקה הראשונה התעסקה רק באיך לבזבז זמן. אני שמח שהצלחנו לנצח ומוריס אמר לנו שלא צריך להיכנס ללחץ והתעסקנו בכדורגל שלנו, עכשיו הפנים לטירה ביום שישי. שיחקנו כדורגל בסדר גמור, הגענו להמון מצבים ולא ניצלנו אותם. אם נמשיך בדרך הזו אנחנו נשיג את המטרות שלנו העונה".

סולינו מותגים אום אל פחם - איכות, מחיר ושירות!

טל. 052-570-3952

צפו בתקציר שני השערים של המשחק

#הפועלאוםאלפחם #עירונינשר #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות