אכזבה בסכנין מאבדן הנקודות מול הפועל ת"א. מעברו של מוגרבי על הפרק: "כרגע הוא איתנו, הכל יכ

תחושת פספוס ואכזבה בסכנין לאחר התיקו הערב נגד הפועל תל אביב ושער השוויון בתוספת הזמן שהוביל לאובדן שתי נקודות יקרות. בן זקן: "רצינו ניצחון ראשון אבל אנחנו משתפרים ממשחק למשחק". על אפשרות מעברו של מוגרבי: "כרגע הוא איתנו, הכל יכול להיות".

הקהל עזב את המגרש בדוחא בתחושת אכזבה וגם אנשי הקבוצה חשבו לקחת את הנקודות לפני היציאה לטדי נגד בית"ר ירושלים, אך בסיכומו של המשחק סכנין נותרה עם מאזן של 3 נקודות מתוך 9 אפשריות בשלושת משחקי הליגה הראשונים, פתיחה שלא ציפו לה בסכנין עם הסגל הנוכחי והחיזוק שנעשה בקיץ. נשמעה גם ביקורת כלפי המאמן בני בן זקן כלפי החילוף של ג'אבר עטאא שהיה מבין הטובים על כר הדשא ואולי גרם גם לספיגת שער. מעבר לכך, הקבוצה שיחקה ללא מגן שמאלי טבעי.

בעניין מוגרבי, בסביבתו של השחקן הבהירו שהוא מעוניין להישאר בסכנין אך הדברים לא תלויים בו אלא בהנהלה ואם היא תרצה לשחרר אותו הוא לא יישאר בכוח. ההחלטה לגבי מוגרבי נמצאת בידיו של אבו יונס ומקורבים להנהלה אומרים שלאחר התיקו הערב, גברה התחושה שמוגרבי חייב להישאר ויחד עם גדיר הם יכולים להוות חוד התקפה קטלני.

שחקני סכנין מול הפועל ת"א

צילום: מועדון בני סכנין

בני סכנין הוציאה הודעה רשמית הערב ובה העריכה את התנהגותו והגעתו של קהל הפועל תל אביב במשחק. בהודעה נכתב: "סכנין מביעים את מלוא כבודם אל קהל הפועל תלאביב אשר הגיעו במספרים בלתי שגרתיים ועודדו במשך כל זמן המשחק ברמה נאותה של כבוד וערכי ספורט".

המאמן בני בן זקן הגיב על עניינו של מוגרבי בתום המשחק והגיב ראשית על כך שלא פתח בהרכב: "מוגרבי במהלך הפגרה היה רק בארבעה אימונים ושיקום באירופה, במהלך האימונים הוא ביקש ממני לחשוב האם יכול לפתוח או לא. הוא ביקש ממני לפתוח כמחליף והבטיח שהוא יכבוש וזה מה שקרה".

פיראס מוגרבי לאחר כיבוש השער

צילום: מועדון בני סכנין

על המחסור במגן שמאלי הוסיף: "עוביידה אולי תוקף פחות אבל נותן ערך גדול הגנתית. אנחנו רוצים יותר נקודות ואת הניצחון הראשון אבל לא עושים את זה ביום אחד, אנחנו משתפרים ממשחק למשחק ונראים יותר טוב כך שהקו הוא של התקדמות".

על אפשרות מעברו של מוגרבי לנתניה אמר בן זקן לסיכום: "כרגע מוגרבי איתנו, הוא שחקן חשוב במערך לא מהיום. אני לא יודע על שום שינוי, לגבי אם הוא לא יהיה זה כרגע לא רלוונטי. הכל יכול להיות".

#בניסכנין #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות