שמשון כפר קאסם פתחה את העונה עם ניצחון על בית"ר כפר סבא. עבאס: "אנחנו רק בתחילת הדרך"

שמשון כפר קאסם ניצחה את בית"ר כפר סבא במחזור הפתיחה משער ניצחון של מחמוד עבאס בבעיטת עונשין מ-11 מטרים. עבאס: "הרגשה מצוינת לפתוח עונה בניצחון עם שער, היה קצת מוזר לשחק פעם ראשונה בדרום". איהב סרסור: "אף משחק לא יהיה קל העונה".

העולה החדשה לליגה א' דרום שמשון כפר קאסם, עלתה למשימה הראשונה שלה כשפגשה את בית"ר כפר סבא למשחק הפתיחה של הליגה. אדהם האדיה וחניכיו ערכו הכנה הארוכה וצירפו שחקנים בכירים לקבוצה שהיו ממנה ציפיות רבות. בהיבט המקצועי, המחצית הראשונה הייתה יותר בשליטת בית"ר כפר סבא, אמנם שמשון הצליחה להגיע למצבים מסוכנים בודדים.

במחצית השנייה שמשון השתלטה יותר על המשחק והגיעה למספר מצבים מסוכנים בהם נהדפו או עברו קרוב למסגרת כדורים מסוכנים של מוחמד בדיר, עידן חג'ג' ומשה סולימנוב. בדקה ה-76' הגיעה נקודת המפנה של המשחק כשנעשתה עבירה על שחקנה של שמשון מוחמד בדיר ונשרק פנדל לטובת שמשון, מחמוד עבאס ניגש לבעיטת העונשין והכניס פנימה את הכדור שגם חתם את תוצאת המשחק בניצחון בתוצאה 1-0 לטובת שמשון כפר קאסם שפתחה את עונת הבכורה בליגה א' דרום באופן מוצלח עם שלוש נקודות יקרות להמשך הדרך.

מחמוד עבאס במדי שמשון כפר קאסם

מחמוד עבאס שכבש את שער הניצחון אמר לאחר המשחק: "הרגשה מצוינת לפתוח עונה בניצחון ועם שער. אנחנו קבוצה שנבנית לאט לאט בדרך טובה ונבונה. אנחנו רוצים להמשיך ולתת להנהלה, למאמן ולצוות המקצועי להיות גאים ושמחים בקבוצה שלהם. נמשיך להיות צנועים כי אנחנו רק בתחילת הדרך".

על פתיחת עונה ראשונה שלו בליגה א' דרום הוסיף: "קצת מוזר לפתוח עונה בדרום כי את האמת לא היה לי מושג מה קורה בליגה הזאת, אבל כבר מהמחזור הראשון התרשמתי שיש שחקנים טובים מאוד וממה שאני שומע יש כמה קבוצות שהם חזקות וברמה של ליגה לאומיתכך שאני בטוח שיהיה מעניין העונה".

היו"ר איהב סרסור סיכם את הניצחון במשחק הראשון: "סיימנו משחק ראשון בליגה א' בבית מול הקהל מדהים שהגיע בכמות של 700 אוהדים ביציע ודחף את הקבוצה. הכי חשוב שהנקודות נשארו בבית, בית"ר כפר סבא קבוצה מאוד קשה עם מאמן ושחקנים בעלי ניסיון של הרבה מאוד שנים בליגה. אנחנו מסתכלים קדימה ומתחילים להתכונן לשבוע הבא שם נפגוש את מכבי שעריים בחוץ, אף משחק לא יהיה קל העונה".

#שמשוןכפרקאסם

כתבות נוספות