מוריס אוזן לקראת משחק הפתיחה מול נשר: "אי אפשר להרדים אותנו, ניתן את המאה אחוז עד הדקה האחרונה&

אום אל פחם מוכנה ודרוכה לקראת פתיחת העונה(יום א', באקה אל גרבייה, 16:30) מול עירוני נשר. מוריס אוזן: "אי אפשר להרדים אותנו, יש לנו מטרות ואנחנו באים מהדקה הראשונה ועד הדקה האחרונה לתת את המאה אחוז שלנו".

המשחק בין השתיים יתקיים(ראשון, 16:30) במגרש בבאקה אל גרבייה ויהיה המשחק הנועל של המחזור לאחר שיריבותיהן הנוספות השלימו את משחקיהן בשישי. משחק הפתיחה זהו יהיה גם המשחק הראשון אותו תרצה אום אל פחם במסגרת עונש ההרחקה אותו ספגה במשחק האחרון של העונה שעברה מול עירוני טבריה במסגרת משחקי הפלייאוף, כאמור בעקבות עונש זה אום אל פחם גם פותחת את העונה עם מינוס שתי נקודות במאזנה.

פותח עונה עם אתגר נוסף. אוזן

צילום: אייהאם אנוואר ג'בארין

אום אל פחם ביצעה עבודה שקטה ויסודית במהלך הקיץ האחרון ובהובלתו של המאמן המוערך מוריס אוזן שלקח אתגר נוסף של קבוצה הנאבקת על כרטיס העלייה לליגה הלאומית, בנתה סגל שחקנים בכיר המשולב שחקנים מנוסים, יחד עם כישרונות צעירים ושחקני בית. מנגד, היריבה שחזרה לליגה א' לאחר שתי עונות בלבד בלאומית, לא הציבה תקציב גבוה לחיזוקים העונה ונמנעה מהצהרות על מאבקי צמרת. מי שצפוי להיעדר מחר הוא שחקן הרכש רן רול שנפגע השבוע במהלך האימונים וספג חתך ברגלו ושיתופו של שחקן הבית מוחמד אבו שאקר מוטל גם כן בספק בעקבות מתיחה.

המאמן מוריס אוזן אמר לקראת המפגש מול עירוני נשר: "אי אפשר להרדים אותנו ובטח לא אותי, אנחנו באים למשחק הכי קשה שיכול להיות מול קבוצה תוססת ושאפתנית על מנת להוציא נקודות מהמשחק הזה. יש לנו את המטרות שלנו ואנחנו באים מהדקה הראשונה עד הדקה האחרונה לתת את המאה אחוז שלנו. אף קבוצה לא מקבלת נקודות על היותה מועמדת לעלייה, צריך לקחת נקודות על כר הדשא ואני מאמין בקבוצה שלי, עבדנו קשה כל הפגרה ואני מרגיש שאנחנו מוכנים".

סולינו מותגים אום אל פחם - איכות, מחיר ושירות!

טל. 052-570-3952

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות