אבו ניל: "אני מחייך ושמח בכאוכב. אנחנו חושבים ממשחק למשחק רק ניצחון"

אמיר אבו ניל מצטיין המשחק של כאוכב בניצחון הבכורה בליגה על מכבי צור שלום: "אנחנו חושבים ממשחק למשחק רק ניצחון, אני מחייך ושמח בכאוכב, התאקלמתי בצורה טובה".

העולה החדשה לליגה א' צפון גברה אמש(שישי) על מכבי צור שלום בתוצאה 2-0 במשחק פתיחת העונה ומשחק הבכורה שלה בליגה. איימן חלאילה, שמכיר את הליגה היטב, הגיע כזכור לכאוכב בסיום העונה שעברה והשקיע את כל הקיץ בהכנות וחיזק אותה בלא פחות מ-10 שחקנים שרובם בכירים ובעלי ניסיון בליגה.

בהיבט המקצועי, המחצית הראשונה הייתה מעט מאכזבת וכאוכב לא התעלתה על הציפיות של מאות האוהדים שצבעו את היציע באדום, כאשר שתי הקבוצות לא הגיעו להזדמנויות ממשיות וככל שחלפו הדקות ההתלהבות מהמשחק הראשון דעכה. השחקן שבלט מאוד על כר הדשא היה הרכש הטרי של כאוכב אמיר אבו ניל, שניסה מכל מצב לייצר מצב הבקעה, אך לצערו זה לא התממש לכדי שער, לפחות לא עד הדקה ה-78' כשלאחר שיתוף פעולה מבריק עם אנס נסאר שנכנס כמחליף ואבי מלכה, הצליח אבו ניל לשלוח כדור מדויק לעבר הפינה השמאלית ולהכניס את שוערה של היריבה צור שלום.

הצטיין. אבו ניל

לאחר השער כאוכב נראתה משוחררת יותר וגם הקשר עבד מורג'אן בלט יותר והחל לייצר יותר מצבים. דקות הסיום היו לחוצות ובתוך תוספת הזמן צור שלום המשיכה ללחוץ והפקירה את ההגנה, עבד מורג'אן בנגיעה קסומה הוציא מתפרצת מהירה לאבי מלכה, ממנו לאנס נסאר שרץ כל הדרך ממרכז המגרש לרחבת היריבה וכשזיהה את יציאת השוער לכיוונו מסר כדור רוחב אדיר בחזרה לאבי מלכה שבדקה ה-93' עשה ספרינט אדיר, מצא את עצמו מול שער ריק וגלגל פנימה את הכדור שחתם את תוצאת המשחק עם ניצחון בתוצאה 2-0 לכאוכב. השופט שרק תוך כדי חגיגות השער לסיום המשחק והותיר את שחקני כאוכב לחגוג את הניצחון ההיסטורי בליגה א' יחד עם הקהל הביתי.

אמיר אבו ניל שהיה ממצטייני המשחק של כאוכב, אמר ליאללה ספורט: "התאקלמתי בצורה טובה למועדון ובעזרת המאמן שתמך בי והשחקנים. אני מחייך ושמח כאן, חשבתי צעד קדימה בהחלטה להגיע לליגה א' וכאוכב כיוון שאני מתחיל לימודים בקרוב. אני מקווה שקדימה אתם תראו קבוצה יותר טובה, עם יכולת יותר טובה ושנתחבר כמה שיותר מהר. המטרה שלנו היא פלייאוף עליון וחושבים ממשחק למשחק רק ניצחון".

שחקני הפועל כאוכב

הראיון המלא של אבו ניל

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות