פתיחה ברגל ימין: טירה ניצחה 1-0 את מגדל העמק במחזור הראשון של הליגה

פתחה את העונה ברגל ימין: טירה ניצחה 1-0 את מגדל העמק במשחק הפתיחה של הליגה משער של הרכש החדש רן ברקוביץ'. טיטי: "ניצחון חשוב ובהמשך עוד נשתפר".

ברוכים הבאים לעונה החדשה בליגה א'. לאחר מנוחה וקיץ ארוך, סוף כל סוף חוזר הכדורגל והצבע למגרשים ונשרקה שריקת הפתיחה של ליגה א' צפון במסגרתה ארחה באצטדיון גרין בנצרת עילית הפועל מגדל העמק את מ.ס טירה. שתי הקבוצות שסיימו באכזבה את העונה הקודמת, מחפשות לצאת דרך חדשה שתשכיח מהם את מאבקי התחתית.

המחצית הראשונה של המשחק הייתה בינונית ובמיוחד של טירה, שללא סמיר עבד אלחי נראתה קבוצה אחרת לגמרי וחסרונו הורגש היטב במרכז המגרש. בדקות הראשונות השופט דור תמיר פסל שער של מגדל העמק בטענה לנבדל ולאחר שהקוון הרים את הדקל וסימן לשופט על שער לא חוקי. במהלך המחצית נצפו מעט הזדמנויות והרבה איבודי כדור עד שבדקה ה-45' כדור קרן של טירה הגיע לראשו של רן ברקוביץ' שנגח פנימה שער שקבע יתרון 1-0 לטירה.

פתיחה ברגל ימין. ברקוביץ

במחצית השנייה טירה ניסתה לשמור על התוצאה ואילו מגדל העמק הגיעה למספר הזדמנויות, אולם השוער סתיו פלזנטל הציל את טירה מהפסד כאשר לקח שלושה מצבים קשים שהשאירו את שערו ריק מספיגה. בדקה ה-57' נרשמה הזדמנות מצוינת נוספת של מגדל העמק כאשר רון אדרי נגח כדור שפגע בשוער טירה, במשקוף ומשם יצא לקרן. בדקה ה-84' טירה הגיעה להזדמנות מצוינת כשהמחליף אליחי צברי ביצע חילופי מסירות עם קרטיבה, עבר את שוער מגדל העמק ובעט לעבר השער אולם בלם מגדל העמק הציל את קבוצתו מספיגה נוספת מקו השער.

מגדל העמק המשיכה לנסות עד שריקת הסיום להשוות את התוצאה ובדקה ה-90' בעיטה מסוכנת של ברזני שוב סיכנה את שער טירה אבל פלזנטל היה במקום ובזמן הנכון כדי למנוע מהכדור להיכנס וטירה שמרה על היתרון שהעניק לה ניצחון בתוצאה 1-0, פתיחת ליגה טובה עם שלושה נקודות יקרות להמשך הדרך.

שחקני טירה חוגגים עם הקהל

בסיום המשחק חגגו אוהדי טירה, שצבעו את היציע בנצרת עילית בצבעי אדום, את הניצחון יחד עם השחקנים. יו"ר הקבוצה עבד טיטי אמר על הניצחון: "מדובר בניצחון חשוב, למרות שיש לנו שחקנים פצועים ועדיין אנחנו רק במשחק הראשון, בהמשך עוד נשתפר".

#מסטירה

כתבות נוספות