בכורה מוצלחת בליגה א': זלפה ניצחה 2-0 את "רובי שפירא" מצמד שערים של מייזר זועבי

פתיחת עונה מוצלחת לבני זלפה. העולה החדשה ניצחה 2-0 את הפועל רובי שפירא במחזור פתיחת הליגה מצמד שערים של החלוץ מייזר זועבי. המאמן נביל אמארה: "הימרתי עליו שיהיה החלוץ שלי והוא סיפק היום את הסחורה". זועבי: "מי שנכח במגרש ראה רק קבוצה אחת". צבאג: "אנחנו קבוצה צנועה ומגובשת".

 

העולה החדשה לליגה א' צפון הפועל בני זלפה ניצבה היום בפני האתגר הראשון שלה כשהתארחה במגרשי אתוס למשחק מול הפועל רובי שפירא חיפה. בהיבט סגל הקבוצות, מי שלא נכלל בסגל זלפה הוא הקשר עלי עדאוי שממתין לועדת המשמעת שצפויה לו וטרם מורשה לשחק, בצד הפועל רובי שפירא נכללו בסגל הפותח מישל חליל שהגיע במהלך הקיץ מכפר כנא והשחקן הצעיר איימן חמזה.

 

המשחק נפתח לעיני קהלי שתי הקבוצות שהגיע לתמוך ולעודד כשמי שבלטה לאורך הדקות הראשונות היא האורחת בני זלפה שהצליחה לסכן את שערו של ליטבינוב מנגיחה מסוכנת של החלוץ מייזר זועבי, בעיטה חופשית טובה של סעיד דיאב וכדור קרן מסוכן של אסלאם מוואסי, אמנם המארחת הצליחה לאיים גם היא על שערו של חמזה עם מספר ניסיונות מסוכנים בתוך הרחבה, אמנם חמזה כבר מהדקות הראשונות ולאורך כל המשחק הפגין יכולת מצוינת. 

 

בדקה ה-23' הגיע הרגע של זלפה להצדיק את היתרון על כר הדשא ומיזר זועבי הצליח להכניע את ליטבינוב עם כדור מצוין שקיבל מסעיד דיאב וקבע יתרון 1-0 לקבוצתו. המארחת ניסתה להגיב על השער שספגה אך נמנעה מלעשות זאת בזכות יכולת מצוינת של השוער מוחמד חמזה ומי שכן הצליחה לכבוש שער נוסף היא זלפה שכעבור כעשר דקות, הכפילה את היתרון משער נוסף של מיזר זועבי שאחד על אחד מול ליטבינוב שלח כדור מדויק לפינה השמאלית וקבע יתרון 2-0 לקבוצתו.

 זועבי חוגג

צילום: עובאדה אכתילאת

 

בדקות אלו נרשמו שתי פציעות אצל שתי היריבות כאשר בצד זלפה נפצע המגן תאאר קיטאני שפונה באלונקה מחוץ לכר הדשא אך הצליח לחזור לשחק. מנגד, בצד "רובי שפירא" נרשמה פציעה חמורה יותר כששחקנה יורי אוסדצ'י פונה מהמגרש באמבולנס לאחר שנפגע בידו וחשש שסבל משבר בשורש כף ידו. מי שנכנס בהמשך במקומו של קיטאני הוא ואסים אגברייה ובנוסף, חיזק נביל אמארה את ההרכב על כר הדשא עם הכנסתו של הקשר ענאן נסראלדין שהחליף את אסלאם מוואסי.

 

המחצית השנייה אמנם נראתה שונה מהראשונה ומי שהפגינה יכולת טובה יותר היא המארחת "רובי שפירא" שהייתה דומיננטית יותר על כר הדשא, אך היא לא הצליחה לשנות את תוצאת המשחק הסופית שנחתמה בניצחון 2-0 לטובת הפועל בני זלפה שחגגה ניצחון בכורה בליגה א' ולא יכלה לצפות לפתיחת עונה טובה מזו.

 שחקני זלפה יחד עם הקהל

צילום: עובאדה אכתילאת

 

הבלם אבי צבאג שהצטרף השבוע לקבוצה והפגין יכולת טובה בהשתלבותו בחוליית ההגנה אמר בסיום המשחק: "היה מאוד קשה אבל באנו עם הרבה אופי, לא יכולת גדולה אבל עבודה גדולה של מיזר. יש פה קבוצה צנועה ומגובשת ובמגרש כזה ניצחנו היום, עכשיו הפנים קדימה". 

 

החלוץ מיזר זועבי שכבש את צמד השערים אמר: "עשינו ניצחון מדהים ונתנו פייט יפה. תודה לקהל שהגיע ותמך. כל מי שצפה במשחק ראה קבוצה אחת שמניעה כדור ומגיעה למצבים, לקחנו שלוש נקודות וזה מה שחשוב".

 אבי צבאג וסעיד דיאב

 

 המאמן נביל אמארה הוסיף על ההופעה הטובה של החלוץ:"למרות שלא הלך לו בשנה שעברה אני הימרתי עליו, לקחתי אחריות שהוא יהיה החלוץ שלי והוא סיפק היום את הסחורה".

 

הקשר סעיד דיאב הוסיף על המשחק מול קבוצתו לשעבר: "הייתי מתאמן פה ואני מכיר את המקום, היה קצת מוזר אבל באתי מרוכז כמו בכל משחק. אמרתי להם תודה ואיחלתי להם בהצלחה, אני כל כולי בזלפה ומברוק למיזר על הצמד. שרק נמשיך ככה"

 החגיגות בסיום המשחק

 הנהלת זלפה בפתיחת המשחק

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload