אבו רקיק: "יהיה קשה גם העונה, עזיבת שחקנים רבים פגעה בקבוצה"

אברהים אבו רקיק פותח עונה נוספת בשפרעם: "גם העונה נצטרך לחוות רגעים לא קלים אבל אני מאמין שנצליח להישאר בליגה. החלל שהותירו השחקנים שעזבו פגע מאוד בקבוצה". גאנם מחאג'נה וקאסם מחאמיד לא יהיו בסגל המשחק. 

 

מחר(שישי, 15:30) תפתח הפועל שפרעם את עונת הכדורגל 2018-19 באופן רשמי כשתצא למשחק חוץ מול באקה אלגרבייה. שפרעם עברה קיץ לא פשוט שהגיע לאחר סיום עונה מתוק בו הצליחה להפוך מקבוצה שכמעט התפרקה לקבוצה אטרקטיבית ומוצלחת, אך במהלך החודשים האחרונים חזרה הקבוצה אחורה כאשר עיכבה זמן רב את החתמת המאמן המוערך אברהים אבו רקיק לעונה נוספת בעוד היא פתרה את בעיותייה הפנימיות. בנוסף, לא עשתה חיזוקים רבים ונפרדה משחקני הרכב בכירים כך שגם העונה במצב הנוכחי שלה, שפרעם תצטרך להפתיע ולנסות לגלות כישרונות צעירים.

 

עוד בנוגע לסגל, כאמור שניים משחקני הרכש, גאנם מחאג'נה וקאסם מחאמיד, לא יוכלו לקחת חלק במשחק כיוון שטרם עברו את ועדת המשמעת מאז שחזרו מהליגה הפלסטינאית. 

 

מאמן הקבוצה אברהים אבו רקייק אמר ליאללה ספורט לקראת פתיחת עונה נוספת בקבוצה: "החלל שהותירו השחקנים שעזבו הוא קריטי מאוד ופגע בקבוצה בצורה בולטת, אך יחד עם זאת זה החלל שיכול להיות צ'אנס גדול לשחקנים צעירים ופחות מוכרים לפרוץ העונה".

משימה לא קלה. אבו רקיק

צילום: חליל חאדר

 

עוד הוסיף על עזיבת השחקנים: "לא קל כאשר שמונה שחקני הרכב עוזבים ואלה שחקנים טובים מאוד ולא 'עוברי אורח'". כאמור בין השמות שעזבו נמצאים עבד מורג'אן, סאמח סרחאן, מג'די חלאילה, יחיא חריב, אוהד אלביליה, שלומי מראד, פיראס קורטאם, דוד מלכה ומהנא חואלד. 

 

לסיכום אמר אבו רקיק: "הפועל שפרעם כנראה לא יכולה בלי לסבול וגם העונה נצטרך לחוות שוב רגעים לא קלים אבל בסוף אני מאמין שנצליח להשאיר את הקבוצה בליגה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload