איציק נאש פותח עונה בגלבוע: "רוצה לשחזר את העונה המוצלחת ממנה התקדמתי לליגת העל"

איציק נאש: "הקבוצות הקטנות יפתיעו השנה. החיבור באסי גלבוע טוב ורואים אותו על המגרש, אנחנו ברמה הנכונה לליגה ואפילו מעל, אנסה לשחזר את העונה המוצלחת שלי בליגה א' שממנה התקדמתי לליגת העל".

מחר(שישי) תפתח אסי גלבוע באופן רשמי את עונת הכדורגל הקרובה כשתפגוש במחזור הפתיחה את עירוני טבריה, נכון לשלב זה עוד לא נקבעו שעת ומיקום המשחק אותם צריכה לאשר המארחת טבריה. הקבוצה מהגלבוע עברה שינויים רבים בקיץ האחרון ביניהם צירופו של המאמן פאיד חסון ויחד איתו הקשר איציק נאש שהגיע גם כן מהפועל כפר כנא. נאש בן ה-29 יפתח את עונתו הרביעית בליגה א' צפון מאז שחזר אליה מהליגה הלאומית ולאחר עונה אחת בליגת העל בקבוצות בני יהודה ומ.ס אשדוד אליהן התקדם לאחר עונה מצוינת במדי מכבי כפר כנא.

איציק נאש אמר לקראת המשחק הראשון במדי הגלבוע: "אנחנו מוכנים ומחוברים, יש פה אנשים טובים ואנחנו משפחה קטנה, מספיק לראות את חדר ההלבשה שלנו בפעם הראשונה ולהבין כמה החיבור החברתי שלנו טוב. מבחינה אישית אני גם לוקח אחריות ומוביל, כך שאני והשחקנים הבכירים בקבוצה מסייעים הרבה לשילוב בין הצעירים לוותיקים".

נאש במדי כפר כנא בעונה החולפת

צילום: נזיה סולטאן

עד כמה פאיד חסון השפיע על המעבר שלך לגלבוע?

"זה אך ורק פאיד. יש בינינו קשר בריא וטוב, אנחנו מדברים המון על כדורגל ופתוחים אחד עם השני. הוא סומך עליי ואני עליו, הוא גבר עם כל השחקנים".

ומבחינה מקצועית, עד כמה אתם מחוברים ומוכנים?

"החיבור החברתי בינינו משפיע מאוד על המקצועי ותורם. שחקנים יודעים ומבינים מה רוצים מהם ומשחקים יחד, זה משהו מאוד יפה".

חשת קצת את קבוצות הליגה במשחקי ההכנה, אתם מרגישים באותה רמה? מעל? פחות?

"אנחנו ברמה הנכונה של שאר קבוצות הליגה ואפילו קצת מעל".

מי תהיה היריבה הכי קשה לדעתך?

"אום אל פחם, אבל לדעתי השנה הקבוצות הקטנות יפתיעו. תהיה ליגה מאוד מעניינת"

מאיזה מגרש אתה הכי חושש?

"היום אני לא חושש מכלום. בעבר גם אני האמנתי שיש 'מנחוס' אבל עשיתי שינוי בראש וכל מגרש שכולם חושבים שהוא קשה וחסר מזל, הפכתי אותו למגרש המזל שלי וזה עבד".

לא חושש. נאש

צילום: נזיה סולטאן

מה המוטו שלך לעונה הקרובה?

"אל תיתן לאף אחד לעצור אותך בדרך להצלחה".

מה האמונה שלך ברגע שתעלה על הדשא בפעם הראשונה?

"אין לי אמונות תפלות"

איזה איציק נאש נראה עונה?

"את אותו איציק נאש מהעונה המוצלחת במכבי כפר כנא שממנה קפצתי לליגת העל. ברמה האישית אני מרוצה מהיכולת שהצגתי בסיבוב הראשון של העונה שעברה ומשם אני רוצה להמשיך ולעלות עוד יותר".

#הפועלאסיגלבוע #איציקנאש #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות