מאור סיסו: "נעשה את המקסימום מול הרצליה, עוד נסתכל בלבן של העיניים לכל קבוצות הליגה"

מאור סיסו לקראת מחזור הפתיחה מול הרצליה בשישי הקרוב: "נעשה יחד את המקסימום. כפר כנא עוד תהיה יריבה שתסתכל בלבן של העיניים לכל הליגה".

בשישי הקרוב תפתח הפועל כפר כנא באופן רשמי את עונת 2018-19 כשתשחק במחזור הפתיחה מול הפועל הרצליה. את העונה האחרונה של כפר כנא קשה לשכוח לאחר שבהובלת המאמן פאיד חסון הקבוצה פרצה את דרכה מעלה בטבלה במחזורים הראשונים אך לא הצליחה להחזיק שם מעמד, השנה בהנהלה ובצוות המקצועי ירצו להפיק לקחים ולסיים את העונה בצורה אחרת. 

אחד השחקנים המשמעותיים שחזר לשחק במדי הקבוצה לאחר שהיה אחד מהמובילים בה בחצי העונה שעברה הוא הבלם מאור סיסו שראשית סיפר על תחושתיו לקראת משחק הפתיחה של הליגה: "תמיד מרגש מאוד לפתוח עונה. לא משנה כמה ומה עברת האם אנחנו מוכנים, בשלב כזה של העונה אף קבוצה לא מוכנה במאת האחוזים ובעיקר בהתחשב במצבנו בו יש לנו שחקנים פצועים ומורחקים למשחק הקרוב כך שאמנם נגיע בסגל חסר אבל כל מי שיעלה לדשא אנחנו מאמינים בו ויחד נעשה את המקסימום. מדובר בשתי יריבות שונות, אנחנו עם מטרות הישארות והרצליה עם מטרות עליה". 

חשת קצת את קבוצות הליגה במשחקי האימון. איך התרשמת? 

"במשחקי אימון היו דברים טובים יותר וטובים פחות, יש לנו עוד הרבה מה לשתפר ואני סומך במאה אחוז על ההנהלה המדהימה שלנו והמאמן המצוין שלנו שיידעו לעשות מהפועל כפר כנא קבוצה חזקה שתסתכל בלבן של העניים לכל קבוצה בליגה". 

מי תהיה היריבה הכי קשה?

"חוץ מאום אל פאחם והרצליה הליגה מאוד שיוונית. הן שתי קבוצות שצפויות להתמודד על עליה, אמנם בכדורגל כל היריבות קשות במיוחד שאצלנו אין את התקציבים מהגדולים בליגה אבל נבוא ונלחם מול כל קבוצה ונעשה מקסימום לגרום לכולם לחייך ולעמוד במטרות".

סיסו במדי כפר כנא

צילום: אייהאם אנוואר ג'בארין

אתה מרגיש שמסמנים אתכם כקבוצה החלשה של הליגה?  "אנשים יכולים לסמן מה שבא להם ומי שבא להם זו זכותם. הפועל כפר כנא בסופו של דבר תהיה קבוצה חזקה עם חדר הלבשה בריא, אנחנו נעשה מקסימום בכל אימון ובכל משחק כדי לרצות את ההנהלה, הקהל והמאמן שלנו ולא מה שהאנשים אומרים זה לא מעניין". 

מאיזה מגרש אתה הכי חושש?

"אני כבר עברתי הכל בכדורגל אז חששות זה לא משהו שאני מכיר. אני מכבד כל יריבה וכל מגרש כל משחק בפני עצמו נראה לי כמשחק הכי קשה וחשוב בחיים שלי. אין משהו ספציפי שאני מפחד ממנו וגם אין משהו שאני מזלזל בו". 

איזו אמונה יש לך ברגע שאתה עולה כר הדשא בפעם הראשונה?

"ברגע שאני עולה לכר הדשא אני מאמין בעצמי החברים שלי ויותר מכל בבורא עולם. אני לא חושש מכלום, תמיד בא לתת מקסימום ולעשות את הטוב ביותר שלי הכדורגל זה דבר מאוד חשוב ומרכזי בחיים שלי". 

מה המוטו שלך לעונה הקרובה?

"המוטו שלי לעונה הקרובה הוא קודם כל שתהיה לנו קבוצה שמחה, כזו שכולם חברים בה, שכולם רוצים לעזור ולהלחם אחד בשביל השני, שיפרחו צעירים על יד ותיקים ושהספורט ינצח ללא אלימות. בהצלחה לכולם ושתהיה עונה עם המון רגעים משמחים". 

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות