טקס רשמי ומשחק אימון נערכו באום אל פחם לזכרו של יו"ר בני לוד אבו סובחי שהלך לעולמו

בנוכחות מאות אוהדים, נציגי קבוצות כדורגל במגזר ודמויות ציבוריות בכירות שהוזמנו לאצטדיון השלום באום אל פחם, נערך אירוע לזכרו של יו"ר בני לוד מוחמד אזברגה (אבו סובחי) שהלך לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה. 

 

האירוע נפתח אמש(שישי) עם טקס מכובד ובו נאמו מוזמנים בכירים והנהלת הפועל אום אל פחם. בין הנוכחים נצפו גם בני משפחת אזברגה, נציגי בני סכנין, נציגי אחי נצרת ונציגים נוספים מקבוצות ליגה א' וליגה ב', נציגי ההתאחדות לכדורגל וקבוצת בני לוד שגם ערכה משחק אימון מול הקבוצה המארחת מליגה א' צפון הפועל אום אל פחם.

 הקבוצות בפתיחת האירוע

צילום: עובאדה אכתילאת 

 

במסגרת הטקס שלווה בכניסה מיוחדת של נערים לבושים ביגוד עם הדפסת תמונתו של אבו סובחי שהלך לעולמו ושילוט שנתלה ברחבי האצטדיון הנושא את תמונתו, התקיימו מספר נאומים בהם הזכירו את תרומתו הגדולה למגזר הערבי והכדורגל בו בפרט.  

 

משחק האימון שהחל מיד בגמר הטקס היה מסקרן מאוד כאשר שתי הקבוצות קיבלו את תמיכת הקהל הגדולה מהיציע מלא האוהדים שהגיעו לצפות באירוע בכמויות גדולות. מי שיצאה מנצחת מההתמודדות המקצועית בין השתיים היא הפועל אום אל פחם שניצחה בתוצאה 3-1 את היריבה האורחת משערים של לירון אלימלך, משה בן לולו ויוסף עוואדי שיחד עם חבריהם לקבוצה רשמו הופעה טובה מול היריבה מהלאומית, הליגה אליהם הם שואפים להגיע בתום העונה שתיפתח ביום שישי הבא. 

 הנהלת בני זלפה יחד עם הנהלת אום אל פחם במהלך הטקס

צילום: עובאדה אכתילאת 

 

לאחר המשחק המשיכו אנשי שתי הקבוצות לארוחה משותפת שיזמה הנהלת אום אל פחם ובמהלכה קיבלה את הוקרת התודה מאנשי הקבוצה האורחת לרגל האירוע המכובד שארגנה.

 

יו"ר הפועל אום אל פחם אחמד אבו אלעם אמר על האירוע: "הצלחנו לגייס כמעט את כל ההנהלות במגזר הערבי יחד עם קהלים משני הצדדים. אבו סובחי שהלך לעולמו תרם רבות למגזר הערבי וללוד, מגיע לו המעמד הזה ואנחנו מאחלים למשפחתו וילדיו הרגשה טובה ולבני לוד וסלימאן אזברגה שייצאו לדרך חדשה. סלימאן הבטיח לי שאחרי המשחק הזה יחזור להיות מה שהיה".

אחמד אבו אלעם נואם בטקס

צילום: עובאדה אכתילאת 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload