מחמוד קנדיל: "יש לנבחרת שילוב טוב של שחקנים. אוכיח את עצמי בכל הזדמנות"

נבחרת ישראל תעלה הערב(21:45) למשחק מול אלבניה. קנדיל: "תמיד מאמין שאפשר לנצח. אנצל כל הזדמנות שאקבל, יש כאן שילוב טוב של שחקנים".

נבחרת ישראל תערוך הערב את המשחק הרשמי מול נבחרת אלבניה במסגרת ליגת האומות. נבחרת ישראל המחודשת תעלה להופעה ראשונה בהדרכת הרצוג והצוות המקצועי החדש כשברשימת השחקנים נמצאים דיאא סבע, עאיד חבשי, בירם כיאל, טאלב טוואטחה, ביברס נאתכו, מחמוד קנדיל והחלוץ מואנס דאבור שגם צפוי לפתוח בחוד ההתקפה הערב. לואי טאהא שגם כן קיבל זימון, שוחרר מהסגל בעקבות פציעה.

השוער מחמוד קנדיל, שהוזמן לסגל בהתראה מפתיעה לאחר פציעתו של השוער אריאל הרוש, לראשונה טס עם הנבחרת למשחק רשמי ואמר ליאללה ספורט על התחושות: "הופתעתי מהזימון. הייתי באמצע אימון וקראו לי לצאת כדי להתכונן ולנסוע לשדה התעופה כי הרוש לא יכול להמריא. ראשית אני רוצה לאחל לאריאל החלמה מהירה ומצדי אני רוצה לנצל כל הזמנות שנותנים לי כדי להוכיח שמקומי בנבחרת ויש לי הרבה מה לתרום".

מחמוד קנדיל במדי הנבחרת

צילום: התאחדות לכדורגל האתר הרשמי

בהיבט המקצועי הוסיף קנדיל: "הצוות המקצועי חדש ולא יצא לי להיות יותר מדי עם מאמנים קודמים אז לא יודע לדבר על כל השינויים שנעשו, אבל אני תמיד מאמין שאפשר לנצח".

על הציפיות האישיות לאור יכולתו המצוינת: "עצם העובדה שאני נמצא בסגל הנבחרת אומר שאני כן מוערך. אני רוצה להתקדם כמה שיותר מבחינה מקצועית וחברתית, צריך להמשיך בדרך שלי ובעבודה קשה".

על החוויה החברתית עם חבריו לנבחרת אמר קנדיל לסיכום: "אני מרגיש כאילו אני נמצא כאן כבר הרבה זמן, התחברתי לכולם. יש המון שחקנים צעירים ומבוגרים ויש ביניהם שילוב טוב".

#נבחרתישראל #מחמודקנדיל

כתבות נוספות