ויסאם רבאח: "נשארים צנועים ונמשיך לעבוד קשה, התקשורת לא מלחיצה אותנו"

הפועל חדרה ניצחה את בית"ר ירושלים ויצאה לפגרה כשהיא מובילה את טבלת ליגת העל. רבאח: "נישאר צנועים ונמשיך לעבוד קשה ביחד, זה סוד הקסם שלנו. התקשורת לא תלחיץ אותנו".

אחד המשחקים המסקרנים ביותר של המחזור התקיים אמש בין הפועל חדרה לבית"ר ירושלים באצטדיון טדי. הפועל חדרה, שחזרה לליגת העל אחרי 39 שנה, הצליחה להפתיע ויצאה לפגרת הנבחרות עם מאזן מושלם לאחר שניצחה במחזור הפתיחה את הפועל תל אביב ואמש את בית"ר ירושלים, מה שגם העמיד אותה בראש טבלת הליגה. בסגל העולה החדשה לליגת העל נמצאים מוחמד אבו פאני, עלי חטיב המשמש כקפטן הקבוצה, סלים עמאש, דיא לבאבידי, חסן אבו זייד וויסאם רבאח כאשר אמש לקחו חלק במשחק כל השישה.

שחקן הקבוצה ויסאם רבאח סיפר לאתר יאללה ספורט על התחושה לצאת לפגרה כשתפסו את המקום הראשון בליגה: "זה כיף אין הרגשה כזאת, אבל ממשיכים לעבוד למשחק הבא".

רבאח, חטיב ואבו פאני לאחר הניצחון אמש

בטוח ציפיתם להכל חוץ מתסריט כזה שתנצחו שתי קבוצות גדולות ותפתיעו את הליגה כבר בהתחלה? "ממש לא. אנחנו מתאמנים ועובדים קשה במגרש ויש עוד הרבה עבודה עדיין תחילה הליגה. נשארים צנועים".

מה סוד הקסם של חדרה? "הסוד הוא שאנחנו ביחד במגרש, חדר הלבשה בריא שחקנים אוהבים אחד את השני והכי חשוב עובדים קשה וצנועים".

ההפתעה תימשך או שהתקשורת שעכשיו סביבכם הרבה יכולה להלחיץ אתכם? "לא תלחיץ אותנו, בעולם הכדורגל תמיד יש תקשורת ומדברים אנחנו רק נתרכז בעצמנו".

עלתה לאחרונה האפשרות שתעזוב, זה עדיין על הפרק? למרות שאתמול קיבלת מקום בהרכב. "לא חשבתי לעזוב את המועדון, נכון שלא הייתי בתכניות אבל אני נלחם על מקום שלי ומתאמן הכי טוב".

#הפועלחדרה

כתבות נוספות