הערב: אחי נצרת והפועל אכסאל ייפגשו לראשונה בליגה הלאומית

דרבי המגזר הראשון בליגה הלאומית ייצא לדרך הערב(19:00, עילוט) ובו ייפגשו אכסאל ואחי נצרת. נג'ואן גרייב: "אכסאל קבוצה מצוינת, נערכנו אליהם היטב ונגיע מוכנים. אנחנו חושבים רק על ניצחון ושלוש נקודות". 

העולה החדשה הפועל אכסאל תפגוש הערב את היריבה הוותיקה מכבי אחי נצרת. שתי השכנות יפגשו בפעם הראשונה לעונה כאשר שתיהן מחפשות שלוש נקודות וניצחון ראשון שיכניסו אותו למומנטום חיובי לאחר שבמחזור הפתיחה הפסידה אכסאל להפועל אשקלון ואילו אחי נצרת סיימה בתיקו מול העולה החדשה נס ציונה.

העולה החדשה עשתה עבודה קשה במהלך הקיץ ואם מגיע צל"ש אז הוא להנהלת הקבוצה על הדרך שבה בנתה את הקבוצה על אף הקושי הכלכלי וללא מגרש ביתי. באכסאל צירפו כמעט סגל חדש במלואו ועל הנייר אפשר להגיד שהם קיבלו שחקנים עם ניסיון ורקורד מרשים שעכשיו חובת ההוכחה היא עליו ועל המאמן החדש. מאידך, באחי מנמיכים ציפיות עם נג'ואן גרייב על הקווים לאחר השנים האחרונות בהן הוכיח את עצמו במחלקת הנוער רבים. גרייב מקבל תמיכה מאנשי המערכת שמאמינים כי הוא האיש הנכון שגם יקדם שחקנים צעירים רבים.

מאמן אחי נצרת נג'ואן גרייב אמר לאתר יאללה ספורט לקראת המשחק המסקרן: "ההכנות למשחק הם כמו לכל משחק, זה משחק ביתי שלהם והם בבית שלנו. אני ראיתי אותם במשחק נגד אשקלון, מדובר בקבוצה מצוינת ואנחנו מצדנו נערכנו אליהם ונגיע מוכנים למשחק".

נג'ואן גרייב

צילום: נזיה סולטאן 

בנוגע לסגל שנבנה השנה באחי הוסיף כי "אמג'ד סלימאן היה חסר לנו במשחק האחרון והשבוע הוא יהיה בסגל. לגבי חיזוק, אנחנו נצרף עוד שני שחקנים עד ה-17 לחודש. במשחק האחרון עשינו תיקו והערב אנחנו חושבים אך ורק על ניצחון ושלוש נקודות". עוד בנוגע לסגל, הקבוצה תנסה להשלים את העברת השחקנים הצעירים שטרם עברו בבקרה התקציבית. 

#הפועלאכסאל #אחינצרת

כתבות נוספות