אחי נצרת ניצחה 1-0 את הפועל אכסאל ורשמה ניצחון בכורה בליגה

אחי נצרת ניצחה 1-0 את אכסאל ורשמה ניצחון בכורה בליגה: אקסברד(52') כבש את שער הניצחון, חוסאם אבו סאלח נפצע ופונה מהמגרש לביצוע בדיקה וקבלת טיפול רפואי בביה"ח. 

 

הפועל אכסאל ואחי נצרת נפגשו הערב לדרבי המגזר הראשון של הלאומית כשאכסאל אמנם המארחת של המשחק, אך הוא התקיים במגרשה הביתי גם של היריבה מנצרת. בהיבט הסגל, בצד אכסאל לא שותפו גל אלקנתי, שמעון הרוש, בן בנימין וניר אברג'יל הפצוע שצפו במשחק מהיציע ואילו בצד היריבה חזר להרכב הקפטן אמג'ד סלימאן שפתח לצדם של אנס דאבור ועידו אקסברד.

 שחקני אכסאל ואחי נצרת בפתיחת המשחק

צילום: איהאם ג'בארין 

 

בדקות הראשונות היה נראה שאחי נצרת הולכת להשתלט על המשחק והייתה מסוכנת יותר, אך המשך המחצית סיפק התפתחויות ודרמות אחרות. בדקה ה-13' ספגה הפועל אכסאל מכה קשה כשהמגן חוסאם אבו סאלח נפצע בקרסול ופונה באמצעות כיסא גלגלים מתחומי המגרש, במקומו נכנס הרכש החדש מסכנין מידו בדארנה להופעת בכורה

אבו סאלח הפצוע מפונה מהמגרש

צילום: איהאם ג'בארין 

 

המחצית נמשכה עם ניסיונות מצד שתי הקבוצות לעלות ליתרון ראשון כשאכסאל עם חלוף הדקות הייתה הדומיננטית יותר והמצב המסוכן ביותר והמשמעותי ביותר במחצית הגיע בדקות האחרונות שלה כשציון צמח, המצטיין ששמר עד כה על מאזן כיבושים פנטסטי במשחקי גביע הטוטו ומחזור הפתיחה, שלח בעיטה משמאל לשער שהרעידה את המשקוף אך גם היא לא סייעה לאכסאל לשנות את תוצאת המחצית שהסתיימה בתיקו מאופס. 

 שחקני אכסאל ואחי נצרת הערב בעילוט

צילום: איהאם ג'בארין 

 

כחמש דקות בלבד לאחר פתיחת המחצית השנייה הגיעה נקודת המפנה ומי שחתום עליה הוא החלוץ במדים הירוקים עידו אקסברד שהכניס פנימה כדור שקיבל מאנס דאבור ובכך העלה את אחי נצרת ליתרון. דקות בודדות לאחר מכן אכרם שריח נגח לעבר השער כדור שהגיעה מבעיטה חופשית של סלימאן ושוב המשקוף מנע שער.

 

עם חלוף הדקות כך התחממו העניינים כשאכסאל לחצה יותר כדי להשוות וגם בין השחקנים האווירה הפכה למתוחה יותר. אחי נצרת מצדה כבר ביצעה שני חילופים כשנג'ואן גרייב הכניס למשחק את עלאא בכר ומוחמד חטיב במקומם של דראושה ואקסברד. אחי נצרת המשיכה לאיים ולסכן את השער של איינוגבה, אכסאל מצדה הגיעה לשני מצבים מסוכנים של החלוץ מועמר קראקרה אך שניהם לא נכנסו לרשת. 

דראושה מול אבו סאלח

צילום: איהאם ג'בארין 

 

בסיכומו של המשחק שהסתיים בתוצאה 1-0 לטובת אחי נצרת, נג'ואן גרייב וחניכיו רשמו את ניצחון הבכורה שלהם בליגה הלאומית ונצמדו לצמרת ואילו אכסאל רשמה הפסד שני ברציפות ותנסה לתקן את המצב מול נצרת עלית ביום רביעי הקרוב. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload