תיקו בין סכנין לנתניה: גוזלן כבש ראשון, ראדי השווה בשער בכורה בקדנציה החדשה בסכנין

תיקו 1-1 בין בני סכנין ומכבי נתניה: גוזלן העלה את היהולמים ראשון ליתרון, ראדי השווה עם שער בכורה בקדנציה החדשה במדי סכנין. 

 

בני בן זקן וחניכיו יצאו למבחן השני שלהם יחד במסגרת הליגה בו פגשו למשחק חוץ את מכבי נתניה. סכנין מגיעה לאחר התיקו המאופס מול רעננה במחזור הפתיחה ואילו לאחר התבוסה שספגה מהפועל חיפה, כך ששתי הקבוצות רצו מאוד להשיג ניצחון ראשון בליגה. בהיבט ההרכבים, בצד הצהוב פתח הקפטן דיא סבע ואילו בצד האדום פתח עוביידה חטאב בתפקיד המגן השמאלי במקומו של נסאר הפצוע, עטאא ג'אבר קיבל את מקומו בחוליית הקישור ואקפביו פתח בחוד.

 

המשחק נפתח באופן יחסית רגוע, בדקה ה-13' כדור חופשי מררחוק של ראדי כמעט נכנס פנימה לאחר הסתבכות ויציאה לא טובה של דני עמוס אבל נתניה ניצלה מספיגת שער מוקדם. בדקה ה-15' יונס מלדה כמעט והכניע את קנדיל לאחר שקיבל כדור רוחב נפלא שרק נגיעה הייתה חסרה לו בכדי להיכנס פנימה, אך גם פה היה מזל רב אך הפעם לצדה של סכנין והתוצאה נשארה מאופסת. 

 

בדקה ה-32' הגיעה נקודת המפנה כשדיא סבע שלח בעיטה חופשית אדירה שמחמוד קנדיל הצליחה אמנם להדוף את הכדור החזק שהגיעה אליו והמשקוף הרחיק אותו, אך שובל גוזלן היה במקום הנכון בכדי לנגוח את הכדור החוזר פנימה ובכך העניק את היתרון לקבוצתו שהייתה העדיפה בדקות אלו. 

 

בדקה ה-39' סכנין הצליחה להשוות ו"החזירה" לנתניה במצב דומה כשראדי שלח בעיטה חופשית נפלאה היישר לתוך השער של עמוס שלא היה יכול לעשות דבר כדי לעצור אותה. ראדי כבש שער בכורה בקדנציה המחודשת בסכנין ואת שער הבכורה של הקבוצה לעונה הקרובה.

שער ראשון בקנדציה החדשה בסכנין. ראדי

צילום: עובאדה אכתילאת

 

בדקה ה-54' הזדמנות נוספת טובה לסכנין, אקפביו קיבל כדור עומק והעביר אותו במסירת רוחב לפיראס מוגרבי שבבעיטה חזק שלח את הכדור לעבר השער אך הוא חלף קרוב אליו מעל המשקוף. נתניה גם היא ניסתה מצדה להכריע אך מחמוד קנדיל הצליח להיות במקום ובזמן הנכון בכדי להציל את קבוצתו ממצב מסוכן שכמעט עלה לה בספיגת שער נוסף.

 

במהלך המחצית השנייה נכנסו כמחליפים מוחמד כליבאת במקומו של פיראס מוגרבי וקלאודימיר פריירה במקומו של עטאא ג'אבר בציפייה לשנות ולהכריע את המשחק וכליבאת אכן היה קרוב מאוד לעשות את זה כשקיבל כדור נפלא מאקפביו וכמעט הכניע את עמוס מקרוב אך הכדור חלף ליד הקורה. אף אחד מהקבוצות לא הצליחה להכניע את יריבתה בשנית והקבוצות סיימו בתיקו 1-1, תוצאה זהה למפגש האחרון ביניהן במסגרת גביע הטוטו ועד כה סכנין אספה 2 נקודות למאזנה בליגת העל לעונת 2018-19. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload