שער ניצחון דרמטי של קייס גאנם בתוך תוספת הזמן העניק ניצחון בכורה לרעננה

בתוך תוספת הזמן: קייס גאנם בהופעת הבכורה בליגת העל העניק ניצחון דרמטי לרעננה בתוצאה 2-1 על ק"ש. אבו עביד כבש לזכות הצפוניים.

עירוני ק"ש התארחה באצטדיון רמת גן למשחק השני של הליגה מול הפועל רעננה. שתי הקבוצות הגיעו לאחר תוצאות תיקו במחזור הפתיחה במטרה לרשום ניצחון בכורה בליגה. בהיבט ההרכבים, בצד הקבוצה הצפונית פתחו בהרכב מוחמד שכר ואיאד אבו עביד ואילו בצד המארחת קייס גאנם וכרם ארשיד פתחו את המשחק על הספסל. את המשחק שפט נאאל עודה אשר קודם העונה לליגת העל.

החבורה של סילבס נקלעה לפיגור כבר בדקה ה-13' כשאמבולה הכניע את זועבי מקרוב וזאת לאחר שקיבל כדור מצוין מאורמוש שביצע מהלך אישי מצוין. היתרון של רעננה נשמר עד הדקה ה-40' כאשר עירוני ק"ש הצליחה להשיג את שער השוויון מרגליו של הבלם איאד אבו עביד שהצליח להכניע מרחוק את אסף צור שרשם הופעה מצוינת במשחק האחרון.

בדקות הראשונות של המחצית השנייה עירוני ק"ש נותרה בעשרה שחקנים לאחר הרחקתו של חגי גולדנברג על כרם ארשיד, שנכנס כמחליף בסיום המחצית הראשונה, אמנם רעננה לא הצליחה לממש את היתרון המספרי שלה במהרה. בדקה ה- 69' נכנס להופעת הבכורה שלו בקבוצה קייס גאנם, הרכש שהגיע לאחר עונה מצוינת בלאומית והיה מבוקש על ידי מספר קבוצות בליגת העל. החילוף של גאנם התברר גם כחילוף המנצח של קורצקי לאחר שהצליח להכניס את החבורה מהצפון בתוך תוספת הזמן עם שער דרמטי שקבע ניצחון בתוצאה 2-1 לקורצקי וחניכיו. ניקוליץ' הרים כדור משמאל, וגאנם עמד מוכן ושלח כדור חזק מזווית קשה לפינה השמאלית של זועבי, אין ספק שמדובר בבכורה חלומית עבור הקשר המוכשר.

בכורה חלומית. גאנם / צילום: מנהלת הליגות הכדורגל

#הפועלרעננה #ליגתהעל

כתבות נוספות