חיפה ניצחה 2-0 את אשדוד: עוואד כבש ראשון את שער הבכורה של הירוקים

מכבי חיפה ניצחה 2-0 את מ.ס אשדוד: עוואד כבש ראשון את שער הבכורה של הירוקים בליגה לעונת 2018-19, וייסמן הכפיל עמוק בתוך תוספת הזמן. 

באצטדיון סמי עופר ולעיני כ-13 אלף צופים, נפגשו הערב מכבי חיפה ומ.ס אשדוד במטרה לרשום ניצחון ליגה, מבחינת הירוקים ניצחון ובכורה ואילו מבחינת הדרומיים ניצחון שני לאחר שהצליחו לנצח את בני יהודה במחזור הפתיחה. 

המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים וביכולת פושרת של הקבוצות ובעיקר של המארחת מכבי חיפה שרק רצתה לשפר את הרושם מההפסד ב"קלאסיקו" מול מכבי ת"א במחזור הפתיחה. בדקה ה-50' הגיעה נקודת המפנה של המשחק כשמוחמד עוואד, שקיבל גם הערב את מקומו בהרכב של רוטן, שלח פנימה בנגיעה כדור מצוין שנשלח אליו ממנדז'ק בתום מהלך שהתחיל סינטיהו סולליך. עוואד כבש את השער הראשון של מכבי חיפה לעונת 2018-19 והשלישי שלו בסך הכל בתקופת הבוגרים.

מוחמד עוואד / צילום: ניב כהן, מועדון האוהדים מכבי חיפה 

במהלך המחצית השנייה בדקה ה-77', אשדוד איבדה מהיתרון המספרי לאחר שאיבדה את אחד השחקנים המשמעותיים שלה דן ביטון שספג כרטיס צהוב שני והורחק. מכבי חיפה אמנם לא הצליחה לממש את היתרון המספרי עד לתוספת הזמן בה וייסמן הכפיל את היתרון עם שער משלו בתוך השניות האחרונות של המשחק שהסתיים בתוצאה 2-0 לזכותם של הירוקים.

אין ספק שמדובר בשער חשוב ביותר עבור החלוץ הצעיר מוחמד עוואד שרק לא מזמן חידש את חוזהו בקבוצה לשנים הקרובות והייתה ממנו ציפייה רבה להביא גם מספרים מעבר ליכולת ולסייע לקבוצה להשיג את מטרותיה העונה. הניצחון שהעניקו עוואד ווייסמן הערב יתרום רבות לביטחון של הקבוצה לקראת מחזורי הליגה הבאים. 

#מכביחיפה #ראשי #ראשי1 #מוחמדעוואד

כתבות נוספות