דאבור וחבריו היו מרחק נגיעה מליגת האלופות, אך יצאו מאוכזבים: "בשנה הבאה תהיה שם עם קבוצה גדולה&

דאבור כבש צמד והעלה את זלצבורג ליתרון כפול, אך שני שערים בשתי דקות שכבשה הכוכב האדום ניפצו לו וחבריו את חלום ליגת האלופות. החלוץ הישראלי השלים מאזן מרשים של 100 שערים באירופה.

דרמה גדולה התרחשה אמש במשחק בין רד בול זלצבורג לכוכב האדום בלגרד שנפגשו למשחק הגומלין, לאחר משחק ראשון שהסתיים בתיקו מאופס, על העלייה לשלב הבתים של ליגת האלופות. החלוץ מואנס דאבור, שנמצא בכושר שיא במדי קבוצתו, הצליח לכבוש את השער הראשון בדקה האחרונה של המחצית הראשונה והלהיט את הקהל הגדול שמילא את היציעים. דקה אחת לאחר מכן, דאבור השלים צמד והכפיל את היתרון של קבוצתו מבעיטת עונשין מ-11 מטרים ובדקה הזו החלום היה נראה קרוב מתמיד וליגת האלופות הייתה במרחק נגיעה, אלא שאז הגיעה התפנית הגדולה של המשחק הזה כשבדקות 65' ו-66' הכוכב האדום בלגרד הצליחה להשוות את התוצאה ולשלוח את דאבור וחבריו מתוסכלים ומאוכזבים.

החלוץ הישראלי וכוכב הקבוצה מואנס דאבור שהשלים מאזן מרשים של 100 שערים באירופה, לקח קשה את איבוד היתרון של קבוצתו ונצפה בועט בספסל והיה מתוח מאוד מול חבריו. כאמור לאור השוויון שספגה ויתרון שערי החוץ של הכוכב האדום בלגרד, רד בול זלצבורג תשחק בליגה האירופית בלבד ונפרדה מחלום ליגת האלופות.

היה קרוב לליגת האלופות. דאבור

תמונה מתוך: האתר הרשמי רד בול זלצבורג

משפחתו וחבריו של החלוץ הביעו תמיכה רבה דרך הרשתות החברתיות. אחיו אנס דאבור כתב: "תמשיך ותרים את הראש שלך, אתה אהוד בכגל המגזר ולא רק במשפחה ובעיר שלך. בעזרת השם בשנה הבאה תהיה בליגת האלופות עם קבוצה גדולה. אוהב אותך עד אין סוף".

גם החלוץ עצמו לא נשאר אדיש והגיב לאחר המשחק באמצעות ראיון לתקשורת המקומית כשבין דבריו הביע את אכזבתו ואמר: "עשינו טעויות של ילדים. זה לא הגיוני להגיד שהיינו טובים פי 10 מהם, אבל זה נכון והיינו טובים פי 10 מהם".

#מונאסדאבור

כתבות נוספות