אחי נצרת פותחת עונה מול נס ציונה: "ננסה להגיע לפלייאוף העליון בתקציב שפוי"

מכבי אחי נצרת פותחת עונה(הערב, 19:00) מול סקציה נס ציונה. אחמד ג'אבר: "ננסה להגיע לפלייאוף העליון בתקציב שפוי וקטן יותר מבשנה שעברה". הקבוצה פועלת להשלמת העברת שחקנים בכירים בבקרה לפני פתיחת המשחק.

הערב תפתח אחי נצרת עונה נוספת בליגה הלאומית באופן רשמי כשתארח למשחק הראשון של עונת 2018-19 את העולה החדשה מליגה א' דרום סקציה נס ציונה. אחי נצרת פותחת את העונה הנוכחית שונה מאוד מהשנה שעברה בה ערכה טקס חגיגי והצהירה על עליית ליגה, אמנם העונה החליטה אחי נצרת להניח את הצהרות העליה בצד ולהסתפק במטרת הגעה לפלייאוף העליון, במקביל להקטנת תקציב הקבוצה במעל מיליון ש"ח.

בהיבט הסגל, מבין השמות המשמעותיים שעזבו את הקבוצה נמצאים יאיא פטי, שלומי חנוכה, עוביידה אבו רביע, חסן אבו זייד והשוער גד עמוס שעבר לעירוני קרית שמונה בליגת העל והיה אחד מהבולטים ביותר במדי הקבוצה בעונה האחרונה. כמו כן נעשה שינוי על הקווים כששלומי דורה עזב את הקבוצה, מונה לתפקיד מאמן הפועל אשקלון ובמקומו מונה שחקן העבר המוערך נג'ואן גרייב שעזב את תפקידו במחלקת הנוער והתקדם למחלקת הבוגרים. ברשימת המצטרפים החדשים לקבוצה נמצאים הבלם הבכיר קסיו פרננדס, אשרף רבאח, אמרי זייד, סמיר ביארקטרביץ' ואקס הקבוצה המבוקש בליגה שחוזר להוביל במדיה אנס דאבור.

בנוגע למשחק הערב, מי שצפוי להיעדר הוא אמג'ד סלימאן כשבקבוצה דיווחו על כך שסובל ממחלה ובשעות הקרובות תנסה הקבוצה להעביר בבקרה את אנס דאבור, אמרי זייד ועוד מספר שחקנים מקומיים. מנהל הקבוצה אחמד ג'אבר אמר לקראת משחק הפתיחה הערב: "המטרה שלנו היא להגיע לפלייאוף העליון, אנחנו ננסה לעשות זאת בתקציב שפוי וקטן הרבה יותר מבשנה שעברה".

קהל אחי נצרת חוזר למגרשים

צילום: אבי רביבו

אתם מגדירים את העונה שעברה ככישלון?

"לא היינו כישלון טוטאלי כמו מספר קבוצות אחרות שאכזבו בענק. סיימנו במקום ה-6 ועל סמך התקציב שלנו זה היה די משקף. התקציב שלנו תמיד יהיה פחות מהיריבות שלנו ומהמטרות שאנחנו מציבים לעצמנו כי אנחנו קבוצה מסודרת עם כ-14 שחקני בית שזה מה שעוזר לנו לבנות קבוצה חזקה בתקציב שפוי. קבוצה אחרת בתקציב הזה הייתה נאבקת להישאר בליגה".

הצלחתם להשאיר שחקנים בכירים כמו עידו אקסברד ולהחזיר את אנס דאבור, שזה יפה בהתחשב לתקציב והמטרות

"מי שמגיע לאחי נצרת מבין איזה מועדון זה, אנחנו אחת הקבוצות המנוסות והמסודרות בליגה. אין אצלנו בעיות בשכר, זמני תשלום או קיצוצים. כל אחד מקבל את מה שמגיע לו הן מבחינה כספית והן מבחינת התנהלות יום יומית. לגבי אנס, מדובר באמת בחיזוק גדול ואנחנו מקווים שהוא ישחזר אצלנו את העונה האחרונה שלו".

עונה חדשה עם מטרות חדשות. אחמד ג'אבר

צילום: נזיה סולטאן

נפרדתם מגד עמוס, ואין ספק שהוא נתן לכם שקט בשער והיה מהשחקנים המשמעותיים בקבוצה. איך ויתרתם עליו?

"גד אחלה שוער ובן אדם. אנחנו אף פעם לא נעמוד בהתקדמותו של כל שחקן והוא בחר בליגת העל".

מה מתוכנן להמשך בניית הסגל?

"אנחנו סגורים בכל העמדות. העמדה היחידה שאולי נשנה היא השוער כשמידה ויתפנה שוער בכיר אולי ננסה לצרפו".

#אחינצרת

כתבות נוספות