אזולאי: "סכנין קבוצת פלייאוף עליון, ניקח נקודות מכל קבוצה בליגה". צירופו של גדיר עדיין על הפרק

שלומי אזולאי לאחר התיקו המאופס מול רעננה במחזור הפתיחה: "אנחנו קבוצת פלייאוף עליון, ניקח נקודות מכל קבוצה בליגה. במשחקים הבאים לכל אחד יש יותר מה להביא בהתקפה". בן זקן: "לקחנו נקודה ודברים טובים נוספים. גדיר? נראה מה אנחנו יכולים לעשות, הוא נתן פה עונה טובה ומכיר את המקום".

 

בני סכנין סיימה אמש את משחקה הראשון בליגת העל לעונת 2018-19 כשאמנם היא לא ניצחה וסיימה אותו בתיקו ללא שערים, אך יצאה עם נקודה אחת והרבה מסקנות להמשך הדרך. במדי קבוצת המגזר של ליגת העל בדוחא נצפו אמש פנים חדשות וחלקן חדשות-ישנות כשכל שחקני הרכש רשמו הופעת בכורה וחלקם הותירו רושם טוב להמשך הדרך.

 

המאמן בני בן זקן אמר לאחר המשחק אמש: "מבחינת התוצאה קיווינו לנצח במשחק הבית הראשון של העונה אבל סופו של דבר אנחנו מסכמים תיקו שהיו בוגם הרבה דברים טובים, משחקים מהסוג הזה לפעמים צריך לנצל מצב שניים ולכבוש והדברים נראים אחרת אבל זה לא קרה. מתחילת השנה יש קו מסודר של קבוצה לוחמת וראינו את זה היום, אני מאמין שזה ילך וישתפר".

 שחקני סכנין ורעננה בדוחא

צילום: עובאדה אכתילאת

 

על שחקני הרכש שהשתלבו לראשונה במשחק רשמי: "אי אפשר לעשות הוקוס פוקוס ותוך יום אחד לשלב שחקנים שלא שיחקו משנה שעברה ולצפות שיהיו בשיא שלהם. הבסיס ששיחק איתנו בגביע הטוטו נשמר כך שנדע לאט לאט לשלב אבל אם להיות כנים לא נראינו רע היום, שלטנו ורעננה הייתה גם כן טובה והצלחנו לא להיחשף מאחורה. רצינו שלוש נקודות אבל ניקח את הנקודה ואת הדברים הטובים. קלאודימיר? הוא הצטרף באמצע המחנה אימון ונפצע שם טיפה ובהתחשב בזה שלא עבר בבקרה ולא שיחק הוא נכנס מחליף והביא רוח טובה, הוא שחקן חשוב ועוד יתרום לנו הרבה".

 

על עניין הבקרה שהתעכב עד בוקר המשחק: "לא נשפוט את כל הסיטואציה של הבקרה, בחרנו שלא להעסק בזה מתחילת העונה ולקחנו מזה את הטוב שזה שילוב שחקנים צעירים. עכשיו ביחד עם השחקנים והוותיקים נראה איכותיים יותר".

 

על השחקן הצעיר בהג'ת בשיר ששולב במשחקי גביע הטוטו והוחתם לחמש שנים בקבוצה: "בהג'ת הרוויח את מקומו בגביע הטוטו ובסכנין בשנים הבאות, נראה אותו בהמשך אבל לאט לאט"

 

בעניין מוחמד גדיר והאפשרות לצרפו: "בהתחשב בזה שעברנו רק היום בבקרה נראה מה מצבנו ומה יכולים לעשות, גדיר מכיר את המקום ונתן פה עונה טובה. אנחנו נראה. קבענו לדבר בסוף המשחק ולראות מה הלאה".

ראדי בהופעת בכורה מחודשת בסכנין

צילום: עובאדה אכתילאת

 

על נוכחו הקהל ביציעים: "אנחנו מעוניינים שהקהל ילך ויגדל, חובת ההוכחה עלינו על המגרש להוכיח אחדות ואיכות, בסופו של דבר גם הקהל יגיע".

 

לסיום, התייחס לזרים שהגיעו ששוחררו: "הבלם מקונגו בהתחשב בהכנה שלנו ובהזדמנויות שקיבלו שחקנים צעירים זה שינה את התכניות, לדוג' עלי אבו ריא ומארון גנטוס. דיקמונאו(קונגו) שחקן טוב אבל בהתחשב במצבנו בבקרה והצעירים שלקחו את ההזדמנות זה שינה את התכניות".

 

החלוץ שלומי אזולאי הוסיף: "ציפינו ליותר, הרגשנו מאוד חזקים ועומדים טוב, כל אחד ידע מה הוא עושה. בחלק ההתקפי היינו צריכים להביא יותר יכולות אישיות וזה משהו שנצטרך לעלות שלב בו. כל אחד מאיתנו יצא שפוך, בכל זאת אנחנו צריכים לדבר ולהסתכל על עצמנו כדי להביא נקודות בבית, כל אחד יכול לעשות יותר בחלק ההתקפי ולהביא יותר יכולות אישיות ואני מאמין שזה יבוא לידי ביטוי במשחק הבא".

 אזולאי מול שחקני רעננה

צילום: מועדון בני סכנין 

 

על החיבור עם שחקני הרכש החדשים: "יש לנו חיבור מצוין עם שחקני הרכש, אנחנו עוזרים אחד לשני אין פה ראש קטן ואני מאמין שתראו את זה".

 

על המטרות והציפיות להמשך משחקי הליגה: "סכנין קבוצת פלייאוף עליון, אני בטוח שנוכל להתמודד עם כל קבוצה. רעננה קבוצה חזקה מאוד אבל כל קבוצה אם תתארח פה ואם נלך אליה אני בטוח שניקח ממנה נקודות. הרגשנו את הקהל ואני מקווה שנגרום להם לבוא יותר ולרוץ ביחד לעונה טובה".

 

מוחמד גדיר: "הוא שחקן טוב והייתי שמח לראות אותו פה".   

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload