תיקו ללא שערים בין סכנין לרעננה במשחק הפתיחה

 

תיקו ללא שערים בין סכנין לרעננה במחזור הפתיחה. בן זקן: "קיווינו לנצח במשחק הבית הראשון. השתפרנו תוך כדי משחק אבל לא הגענו למספיק מצבים כדי להכריע".

 

 

בני סכנין פתחה הערב באופן רשמי את עונת 2018-19 כשאירחה את הפועל רעננה למשחק הליגה הראשון שלה. המשחק נפתח בטקס חגיגי לכבוד פתיחת עונת הכדורגל החדשה בהשתתפות שחקני הקבוצות כשקפטני הקבוצות נשאו נאום רשמי מול הקהל שנכח ביציעים. בהיבט ההרכבים, מי שנכלל בהרכב הפותח הוא שחקן הרכש החדש מהראן ראדי לאחר לא מעט תהיות שעלו סביב עניין הבקרה התקציבית כשבסופו של דבר הקבוצה עברה בבקרה בוקר המשחק. שחקן הרכש הנוסף קלאודמיר פריירה פתח על הספסל בעוד הקשר הצעיר איהאב גנאים קיבל הזדמנות בהרכב של בני בן זקן.

 הקהל שהגיע הערב לדוחא 

 

 

המחצית הראשונה הייתה ברובה בשליטת האורחת כשסכנין כמעט ולא הגיעה למצבים מאיימים על שערו של אסף צור. מנגד, רעננה אמנם הייתה דומיננטית יותר כשנרשמו ניסיונות בודדים של אלאניס וניקוליץ' בבעיטה מרחוק ובעיטה חופשית, אך כמו סכנין גם היא לא הצליחה לממש את האיומים לשערים והמחצית הסתיימה ביתרון לאורחת מבחינת היכולת, אך עם לוח תוצאות בו נרשמה תוצאה מאופסת.

 

במחצית השנייה סכנין תקפה יותר והייתה מסוכנת יותר, והשינוי בא לידי ביטוי בעיקר לאחר שינוי המערך והחילופים שביצע המאמן בני בן זקן כשהכניס למגרש את הרכש החדש קלאודימיר פריירה במקומו של עלי אבו ריא ובכך החליף את המערך של שלושה בלמים. כמו כן נכנסו החלוץ אוסמה חלאילה והמגן עוביידה חטאב. בדקות הסיום סכנין הייתה קרובה לשער הכרעה ממספר ניסיונות התקפיים של הצמד פיראס מוגרבי ושלומי אזולאי ובנוסף, מהראן ראדי ששלח כדור בבעיטה חופשית מרשימה אך הוא פגע במשקוף.

 שחקני סכנין ורעננה בדוחא

צילום: עובאדה אכתילאת 

 

סכנין לא הצליחה לנצח, אך אספה נקודה בודדת מהמשחק הראשון שלה העונה. ללא ספק למאמן בני בן זקן יש על מה לעבוד ומסקנות רבות להסיק לקראת המחזורים הבאים כשכבר בשבוע הבא מצפה להם משחק לא פשוט מול מכבי נתניה.

 

המאמן בני בן זקן אמר בסיום המשחק: "קיווינו לנצח במשחק הבית הראשון אבל אנחנו מסכמים תיקו שיש בו גם הרבה דברים טובים, שלטנו ברוב דקות המשחק וככל שהתקדם המשחק היינו יותר שקטים וטובים אבל לא הגענו למספיק מצבים כדי להכריע".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload