כרם ארשיד: "עם קורצקי קיבלתי את כל ההזדמנויות כשהגיע לי. מרגיש שזו העונה שלי"

כרם ארשיד לקראת משחק הפתיחה של הליגה: "אני מרגיש שזו העונה שלי, אוכיח שמגיעה לי כל הזדמנות שאקבל. פתיחת הליגה? אנחנו מוכנים, מקווים לפתוח טוב יותר מבשנים קודמות".

קשרה של הפועל רעננה שחזר לשחק בשורותיה בעונה החולפת לאחר עונה טובה בליגה הלאומית, פותח עונה חדשה במדי הקבוצה בה חתום לשנתיים הקרובות. ארשיד, שסיים את העונה החולפת עם מאזן של 5 שערים, מצפה להטביע את חותמו העונה בליגת העל תחת המאמן מנחם קורצקי שעד כה, מסתמן שנותן לו את הקרדיט המתאים כדי שינסה לעמוד בציפיותיו האישיות והקבוצתיות.

שוחחנו עם כרם ארשיד על ההיערכות לפתיחת העונה וראשית סיפר הקשר כי "ההכנה הייתה מצוינת, מנחם מכין אותנו מצוין. מבחינת הציפיות שלנו, אני מקווה שנסיים בפלייאוף העליון, ידוע לי שזה יהיה קשה אבל תמיד יש ציפיות".

על הסגל שנבנה במהלך הקיץ הוסיף: "בסך הכל יש לנו סגל טוב וקבוצה טובה. אני מקווה שנביא תוצאות וכמה שיותר נקודות. הפועל רעננה אמנם ידועה בכך שכל עונה שלה נפתחת לא כל כך ביציבות אבל הפעם אני מקווה שזה יהיה אחרת".

בגיל 23, אתה כבר מצפה לעשות את "עונת הפריצה" שלך בליגה?

"אני מאמין שאני פשוט צריך דקות משחק. היו לי תקופות שבהן הרגשתי שהייתי מצוין והייתי בתקופה טובה, אך עדיין לא קיבלתי את הדקות שלי. לפעמים הרגשתי שבגלל שאני 'שחקן לא מתוקשר' היה יותר נוח לשים אותי על הספסל למרות שביחס לגיל שלי הייתי טוב יותר מהרבה שחקנים אחרים שלא תמיד קיבלו קרדיט בגלל היכולת שלהם. אני תמיד משקיע ועובד קשה, וגם השנה הצבתי לעצמי מטרה כמו בכל שנה לכבוש כמה שיותר שערים ולתרום לקבוצה ואני מאמין שאם אקבל את ההזדמנות, אוכיח שהיא באמת מגיעה לי".

כרם ארשיד

צילום: מנהלת הליגות לכדורגל

איך החיבור עם מנחם קורצקי? אתה מאמין שהוא האדם הנכון לעזור לקבוצה וגם לך באופן אישי להשתלב בליגה כמו שרצית?

"מנחם הוא הראשון שנתן לי הזדמנויות אמתיות והכניס אותי לרוטציה. הוא סומך עליי והוא המאמן היחיד שבאמת נתן לי הזדמנות כשהיא הגיעה לי, מאז שהגיע לרעננה הוא נתן לי הרבה דקות משחק ובאמת כיף לי איתו ואני אוהב אותי מאוד, הוא מאמן שנותן באמת למי שמגיע ובגלל זה אני לא דואג".

אתה מרגיש בשל לעונה הקרובה?

"אני מרגיש שזו העונה שלי, אני מרגיש בשל. במשחקי גביע הטוטו הלך לי טוב ואני מקווה שהיכולת תבוא לידי ביטוי גם בליגה. כולם אומרים לי שזאת העונה שלי, גם בהנהלה וגם המאמן אז זה מלחיץ קצת שיש ציפיות אבל זה נותן כוח. אני יכול להעיד על עצמי שפעם ציפיות היו מלחיצות אותי יותר מעכשיו, אבל זה תמיד משהו שנותן דחיפה להצליח ולהוכיח".

עם כמה שערים אתה רוצה לסיים את העונה?

"אם אכבוש בין 8-10 אעמוד בציפיות של עצמי".

עוד בנוגע לסגל הקבוצה, לאחרונה הצטרפו אליו גם הקשר המוכשר קייס גאנם שעשה עונה נפלאה בליגה הלאומית במדי הפועל רמה"ש והיה מבוקש על ידי מספר קבוצות בליגת העל. כמו כן, הצטרף הבלם באסל טאהא שכעת עדיין לא ברור האם ימשיך כל העונה או יושאל לקבוצה אחרת.

#הפועלרעננה #כרםארשיד #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות