בני סכנין פותחת עונה. בן זקן: "מאמין שכולם יעברו בבקרה. שחקנים הוכיחו את עצמם בהכנה"

בני סכנין פותחת עונה הערב(19:00) מול הפועל רעננה במגרשה הביתי בדוחא. בן זקן:"מאמין שכולם יעברו בבקרה ויהיה סגל מלא. הרבה שחקנים הוכיחו את עצמם בזמן ההכנה". עטאא ג'אבר: "יש לנו קבוצה טובה שיכולה לעשות תוצאות טובות".

בני בן זקן וחניכיו ייצאו הערב למבחן התוצאה הראשון שלהם במסגרת ליגת העל לעונת 2018-19 במסגרתו יארחו את הפועל רעננה במגרשם הביתי בדוחא. כאמור סביב הקבוצה עולות לא מעט שאלות לאחרונה כשהמרכזית מביניהן היא נושא הבקרה התקציבית לאחר שכזכור, בכל משחקי גביע הטוטו לא לקחו חלק שחקני הרכש הנוצצים של הקבוצה בהם ראדי, קלאודמיר ואקפביו ובעוד מתנהלות שיחות מול העירייה על תמיכתה הכלכלית בקבוצה. בנושא זה, בקבוצה הוציאו הודעה רשמית ובה נאמר כי "היום יתייצב נציג מטעם המועדון במשרדי הבקרה התקציבית וישלים את המסמכים הנדרשים ויקבל את אישור העברת הסגל בשלמותו".

המאמן בני בן זקן גם כן התייחס למשחק הערב ואמר: "אחרי חודש וחצי הכנה, נפתח את הליגה, אני מאמין שכולם יעברו היום בבקרה ויהיו לרשותנו. בהכנה עשינו תוצאות די טובות עבורנו בהתחשב בסוג ההכנה שעברנו, הרבה מאוד שחקני בית וצעירים השתלבו והוכיחו את עצמם".

המבחן הראשון שלו. בן זקן יחד עם היו"ר אבו יונס

צילום: מועדון בני סכנין

על נושא הבקרה הוסיף: "אני מאמין שהיום השחקנים יעברו בבקרה ויהיו לרשותנו, עם השחקנים שהוכיחו את עצמם והשחקנים שיצטרפו אנחנו נוכל ללכת קדימה וליצור סגל טוב ואיכותי".

לסיום, העביר מסר לקהל הביתי: "הקהל הוא חלק בלתי נפרד בטח בשביל מועדון כמו בבני סכנין, קהל כמושל סכנין הוא פקטור מאוד חשוב בשבילנו וחשוב לנו שיהיה איתנו השנה, זו גם הזדמנות טובה מאוד בשבילנו השנה לפתוח בדוחא. חשוב לנו שהוא יהיה איתנו השנה ואנחנו מצדנו נעשה את המקסימום על המגרש".

הראיון המלא עם בני בן זקן

צילום: מועדון בני סכנין

הקשר עטאא ג'אבר הוסיף: "הייתה לנו הכנה טובה, חדר ההלבשה שלנו מאוד בריא ומשולב שחקנים ותיקים וצעירים. לחזור מפציעה זה לא קל, צריך לעבוד ולהשתפר כל הזמן ואני תמיד מצפה מעצמי ליותר. אנחנו מצפים לראות את האצטדיון הערב מלא, כיף לפתוח בבית בדוחא ולא בעכו כמו שנה שעברה".

על הסגל החדש והיריבה שמצפה להם הערב הוסיף: "יש לנו קבוצה טובה שיכולה לעשות תוצאות טובות, רעננה קבוצה טובה ונצטרך לבוא מרוכזים אבל אני מאמין שנעשה את העבודה".

#בניסכנין

כתבות נוספות