זבידאת פותח עונה חדשה במדים חדשים: "סכנין תישאר בלב, נתניה מקום טוב להצליח בו"

זבידאת לקראת משחקו הראשון במדי נתניה: "המטרה היא פלייאוף עליון ואפילו יותר. הבחירה לעזוב את סכנין הייתה שלי כי הבנתי שאהיה מגן שני גם העונה. סכנין תישאר בלב שלי".

ליגת העל תצא הערב(שבת) לדרך כאשר מחזור הפתיחה של עונת 2018-19 יספק לנו לא מעט מראות חדשים בהם שחקנים שעשו מעברים בין קבוצות במהלך הקיץ. אחד מהשחקנים שיפתחו את העונה בקבוצה חדשה הוא המגן מוחמד זבידאת כאשר שחקנה של בני סכנין בתשע השנים האחרונות שהחל מעונת 2012-13 הפך לשחקן קבוע בקבוצת הבוגרים, ילבש לראשונה מדים בצבעים שונים מאחר וחתם בשורותיה של מכבי נתניה בשבוע האחרון.

שוחחנו עם מוחמד זבידאת לקראת משחקו הראשון של העונה וראשית סיפר השחקן על תחושותיו בקבוצתו החדשה: "יש אווירה מצוינת בנתניה, כולנו משפחה אחת ואני נהנה מכל רגע שאני נמצא בקבוצה הזו. עשינו הכנה טובה מאוד למשחק מול הפועל חיפה ואני מקווה שנפתח ברגל ימין את העונה. המטרה של נתניה היא פלייאוף עליון ואפילו יותר, כולנו ראינו מה היא עשתה בשנה שעברה ואני מקווה שנעשה דברים טובים גם השנה".

האם ההחלטה לעזוב את בני סכנין הגיעה ממך או מהצוות המקצועי של הקבוצה? "ההחלטה לא להמשיך בקבוצה הייתה שלי. ישבתי עם הנהלה והמאמן והבנתי שאני לא הולך לשחק השנה, אלא להיות מגן שני כמו בשנים האחרונות ולכן לא הסכמתי להישאר לעונה נוספת".

זבידאת במדים החדשים

צילום: מנהלת הליגות לכדורגל

ואיך ההרגשה לעזוב את סכנין אחרי תקופה כל כך ארוכה?

"היה לי קשה מאוד לעזוב המקום שהיה הבית שלי במשך 9 שנים, זו הייתה החלטה לא קלה אבל אני שלם איתה. בסוף סכנין תישאר בלב כי אני חי בה".

אתה רואה במעבר שלך לנתניה התקדמות ברמה האישית? "כמובן. הגעתי למקום טוב מאוד עם אנשים טובים, מועדון שאני חושב שהוא מהטובים בארץ ולדעתי מקום מצוין להצליח בו".

אתה מצפה להיות שחקן הרכב בקבוצה? "אני מאמין בעצמי וחושב שאקבל את דקות המשחק שלי. בסופו של דבר מי שיהיה טוב ישחק. אני יודע מה אני שווה ובגלל זה גם לא ירדתי לליגה לאומית".

לסיום, תתגעגע לקהל של סכנין? "אני מעריך אותם מאוד ומאחל להם ולקבוצה הצלחה מכל הלב. סכנין תישאר בלב שלי לעוד הרבה זמן".

#בניסכנין #מכבינתניה #מוחמדזבידאת

כתבות נוספות