התקדמות במו"מ בין סכנין לגדיר, בהג'ת בשיר חתם לחמש שנים בקבוצה

מוחמד גדיר קרוב לחתימה בסכנין. ההערכה: עד סוף השבוע המעבר יושלם. בהג'ת בשיר חתם לחמש שנים. 

לא מעט ידיעות עלו לאחרונה על מועמדותו של השחקן למספר קבוצות בליגה בהן כשתחילה הוזכר כמועמד קרוב לחתימה בהפועל חיפה וברקע הייתה לאןרך כל הדרך בני סכנין שמנסה להחזירו לשחק בשורותיה. אם כך, חתימתו של החלוץ בקבוצה נראית כעת קרובה מתמיד כאשר גורמים בקבוצה מספרים כי סיכוי גבוה שכבר ביום שישי הקרוב יצטרף באופן סופי לקבוצה. 

גדיר נחשב לאחד השמות המבוקשים העונה אצל קבוצת המגזר כשכל אוהדיה זוכרים לו את העונה המצוינת אותה סיים כמלך השערים של הקבוצה ובכך הטביע את חותמו.

צילום: מועדון בני סכנין

בנושא אחר, מקורבים לקבוצה מספרים כי הפועל חיפה מגששת לאחרונה אחרי קשר הקבוצה פיראס מוגרבי וזאת לאור פציעתו של אלמוג בוזגלו, אמנם בסביבתו של השחקן מכחישים את הנושא ובסכנין אף הצהירו לא פעם כי הקשר לא ישוחרר לאף קבוצה בליגה. 

עוד בנוגע לסגל, חתם בקבוצה באופן רשמי השחקן הצעיר בהג'ת בשיר בן ה-20 שלקח חלק במשחקי גביע הטוטו האחרונים והרשים את המאמן בני בן זקן, חתם לחמש שנים במועדון. כמו כן בקבוצה ממתינים לחזרתו של המנכ"ל חאלד דוכי מחו"ל בכדי להשלים את מעבר השחקנים בבקרה לאחר שכזכור, ראש עיריית סכנין מאזן גנאים אישר סכום של 1.5 מיליון ש"ח לטובת הקבוצה.

בהג'ת בשיר במעמד החתימה


כתבות נוספות