יו"ר בני לוד אבו סובחי הלך לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה

יו"ר בני לוד מוחמד אזברגה, המכונה אבו סובחי, הלך לעולמו הלילה לאחר מאבק במחלה הקשה.

בגיל 49 בלבד, הלך לעולמו יו"ר בני לוד מוחמד אזברגה("אבו סובחי") לאחר שנכנע למחלת הסרטן עמה התמודד בשנים האחרונות. מדובר באבל גדול לכדורגל הישראלי, בו הטביע אבו סובחי את חותמו לאחר שהוביל את קבוצת בני לוד, אותה מאמן אחיו סלימן אזברגה, עוד מהיותה בליגה ג' ועד לשנים האחרונות בהן הפכה לקבוצה מקצועית בליגה הלאומית בה השיגה את התואר היחיד שלה כשזכתה בגביע הטוטו ללאומית בעונת 2014-15.

אבו סובחי אף הספיק להגיע למשחק גביע הטוטו של הקבוצה ביום חמישי האחרון מול הפועל רמת גן וזהו המשחק האחרון של הקבוצה אותו זכה לראות. יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון, אמר על לכתו בטרם עת של אבו סובחי "דירקטוריון מנהלת הליגות והעובדים משתתפים בצער משפחת אזברגה ומועדון הפועל בני לוד רכבת עם לכתו בטרם עת של מוחמד אזברגה “אבו סובחי”, כשהוא בגיל 49, לאחר מאבק במחלה קשה בשנה האחרונה. אבו סובחי היה גשר של תקווה ושלום בין יהודים לערבים".

תמונה מתוך: האתר הרשמי בני לוד

מההתאחדות לכדורגל נמסר כי היא מביעה את צערה על מותו בטרם עת של מוחמד אזברגה (אבו סובחי) לאחר מאבק עיקש במחלת הסרטן. "אבו סובחי היה בעבר חבר הנהלת ההתאחדות ותרומתו לטובת הכדורגל בלוד ובכלל כאמצעי לחיבור ולמוביליות חברתית הייתה יוצאת דופן וראויה לשבח. אנו משוכנעים כי מורשתו ועשייתו לטובת הכדורגל והדו קיום ימשיכו להנחות את כולם. תנחומינו למשפחה האבלה". כאמור ההלוויה מתקיימת בשעה 10:00 בבית העלמין המוסלמי ברמלה.

#בנילוד

כתבות נוספות