איימן חלאילה: "שכל קבוצה תתעסק בעצמה ולא באחרות"

מאמן הפועל כאוכב איימן חלאילה: "שכל קבוצה תתעסק בעצמה ולא באחרות, עבד מורג'אן וסאמח סרחאן הם שחקנים של הפועל כאוכב נקודה". 

אחת הסוגיות שעלו בימים האחרונים היא זו סביב שמותיהם של השחקנים עבד מורג'אן וסאמח סרחאן, שחתמו לאחרונה בהפועל כאוכב העולה החדשה לליגה א' צפון. כזכור, השניים היו שחקני הפועל שפרעם בעונה האחרונה וכעת ישנה טענה אצל חלק מהגורמים בשפרעם כי חוזיהם של השחקנים עדיין בתוקף ואילו בכאוכב טוענים כי השניים חתמו לאחר שחרור רשמי שקיבלו מהקבוצה.

סאמח סרחאן ועבד מורג'אן

צילום: רמזי אבו אל היג'א 

מאמן הפועל כאוכב איימן חלאילה אמר בנושא: "שכל קבוצה תתעסק בעצמה. עבד מורג'אן וסאמח סרחאן הם שחקני הפועל כאוכב נקודה. שני השחקנים משוחררים משפרעם וחתומים בהפועל כאוכב לשנה לפחות, אני אישית מאחל לחברים שלי בשפרעם המון הצלחה אבל עדיף שיתעסקו בקבוצה שלהם ובשחקנים שלהם כי אני מתעסק רק בקבוצה שלי אני לא פונה לשחקנים תחת חוזה".

איימן חלאילה צילום: רמזי אבו אל היג'א  

ע​ל בניית הסגל של קבוצתו הוסיף: "אני מרוצה מבניית הקבוצה, יש לנו עוד עמדה שתיים לסגור ובזה נגמר הפאזל. אנחנו בהכנות טובות לעונה הקרובה ואני מקווה מאוד שנצליח ביחד עד סוף העונה".

מהנהלת הפועל כאוכב נמסר: "עבד וסאמח חתמו בהפועל כאוכב לאחר שקיבלו טופס שחרור מהקבוצה שלהם בזמן שהיו לה בעיות כלכליות, אנחנו מחזיקים במסמכים האלה. הנהלת שפרעם לא פנתה אלינו בנוגע לשחקנים. שמענו דברים, הקהל של שפרעם מפעיל לחץ ונעשו שיחות מול השחקנים. אנחנו יודעים ששפרעם עברה תקופה לא קלה, מאחלים להם באמת הצלחה אחרי התקופה הלא קלה שעברו. יחד עם זאת, השחקנים בחרו בהפועל כאוכב והם מחזיקים בהסכמי שחרור הדדיים. כל עוד הפועל כאוכב תאשר לעבד, סאמח או כל שחקן אחר, הוא ישחק עד תום חוזהו בקבוצה וכמובן בתנאי ששני הצדדים מרוצים".

תגובת הפועל שפרעם תובא כשתתקבל.

#הפועלכאוכב #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות