שער ניצחון של עלי עותמאן העניק לסכנין ניצחון ראשון בגביע הטוטו על עירוני ק"ש

בני סכנין ניצחה 1-0 את קרית שמונה במסגרת גביע הטוטו: עלי עותמאן כבש את שער הניצחון, אלבן פנישי הורחק. המאמן ושחקני הרכש טרם עברו בבקרה התקציבית.

בני סכנין ניצבה הערב בפני אתגר נוסף במסגרת גביע הטוטו בו פגשה את עירוני ק"ש במטרה לרשום ניצחון ראשון העונה וככלל בשלוש השנים האחרונות במפעל. המארחת בהדרכתו של סילבס, הפסידה בשני משחקיה הראשונים ואילו סכנין סיימה בשתי תוצאות תיקו. בדומה לשני המשחקים הראשונים, גם הערב המאמן בני בן זקן ושחקני הרכש מהראן ראדי וקלאודמיר פריירה נאלצו לצפות במשחק מהיציע כיוון שטרם עברו בבקרה.

לאחר מחצית ראשונה לא מרובת אירועים שהסתיימה ללא שערים, דקות ספורות מפתיחת המחצית השנייה הורחק הבלם הזר אלבן פנישי לאחר שאיבד את הכדור לאבוחצירה וביצע עליו עבירה בדרכו לשער של קנדיל וסכנין נותרה בעשרה שחקנים, אמנם הצליחה לעלות ליתרון 1-0 בדקה ה-55' כשעלי עותמאן שלח כדור בבעיטה חופשית שנכנס היישר לתוך שערו של מהדי זועבי.

עלי עותמאן / צילום: עובאדה אכתילאת

בדקה ה-60' סכנין קיבלה הזדמנות להכפיל את היתרון ממרחק של 5 מטרים בלבד מקו השער, אך שחקני ק"ש שהסתדרו היטב על קו השער, מנעו מהכדור של עלי עותמאן להיכנס פנימה. בהמשך המחצית גם ישראל זגורי קיבל דקות משחק ובאופן כללי סכנין על אף שהייתה בעשרה שחקנים, הייתה מסוכנת יותר ברוב שלבי המשחק.

בדקה ה-76' הוחלף השוער מהדי זועבי ומי שנכנס במקומו הוא השוער החדש גד עמוס, במקביל נכנסו לשחק אוסמה חלאילה ואסמעיל ריאן. המשחק בין השתיים הסתיים בניצחון לסכנין אך לא התעלה לרמה גבוהה, אמנם סכנין עדיין ללא שחקני הרכש המשמעותיים שלה ובהתחשב בעובדה הזו יחד עם העובדה ששיחקה מחצית שלמה בעשרה שחקנים, היא יכולה להיות מעודדת.

עוד בנושא הבקרה, אמר היו"ר מוחמד אבו יונס כי "חסרים לנו בין 2 ל-2.5 מיליון שקל בכדי לפתוח את העונה. עוד יהיו קשיים בהמשך ואני מאמין שנסתדר".

#בניסכנין #גביעהטוטו

כתבות נוספות