פאיד חסון: "רוצים להגיע כמה שיותר למעלה ולעמוד בציפיות"

מאמן אסי גלבוע פאיד חסון: "אני מרוצה ממשחק האימון הראשון שלנו, נתחזק בעוד שחקני הגנה. המטרה? להישאר בליגה כמה שיותר מהר ולהתברג כמה שיותר למעלה". 

מאמנה החדש של אסי גלבוע הוביל השבוע את קבוצתו במשחק האימון הראשון מול קרית אתא שאמנם הסתיים בניצחון 3-2 לקרית אתא, אך העניק תמונת מצב ראשונית על הסגל החדש שנבנה. כאמור עד כה הצטרפו גדי מלסה, מוחמד אבו  ליל, אימן חמזה, אמרי קובלסקי, רזי מנסור, חסיב אבו רוקון, איציק נאש, איליה קרסיק עלאא אבו סעדה והקפטן מוחמד פודי שהאריך חוזה לעונה נוספת.  כמו כן בשבועות הקרובים צפויה הקבוצה לקיים משחקי אימון נוספים מול כאוכב(יום ה'), צור שלום, בועיינה נג'ידאת והפועל רובי שפירא חיפה.

קפטן אסי גלבוע מוחמד פודי במשחק האימון

סט מדי אימון: חנות הספורט "קלאסיקו ספורט" 

המאמן פאיד חסון סיפר על תקופתו הראשונה בגלבוע: "בסך הכל אני מרוצה מהמשחק הראשון שקיימנו, אך הקבוצה צריכה לפחות עוד שניים-שלושה שחקני חיזוק ברמה של ליגה א'. אנחנו עדיין עומדים בתקציב עד עכשיו ונביא שחקנים בתקציב שלנו, לא נחרוג ממנו. אני מרוצה מאוד מהאימונים, מהמקום ומההנהלה, יש פה מקום מדהים ומסודר, כיף מאוד לעבוד כאן מבחינה חברתית ומקצועית ואני מקווה מאוד שנוכל ליישם את מה שאנחנו רוצים להמשך הדרך מבחינה מקצועית על הצד הטוב ביותר".

על המטרה של הקבוצה לעונה הקרובה אמר: "אנחנו רוצים להישאר בליגה אבל לא בדקה ה-90 אלא לעשות עונה טובה ולהתברג כמה שיותר למעלה, ככל שנהיה קרובים למקום 5-6 אנחנו יכולים להיות מרוצים. בנוגע לחיזוקים, אנחנו רוצים להתחזק בקישור האחורי ובהגנה בעוד בלם ומגן. לגבי ההתקפה עם השחקנים שלנו אני מרוצה".

פאיד חסון והנהלת הגלבוע

צילום: נזיה סולטאן

על האתגר האישי שלו במקום החדש הוסיף חסון: "אמרתי תמיד שברגע שתהיה לי הצעה מחוץ למגזר הערבי אני ארצה ללכת, כדי לשדרג את עצמי ולעבוד במקומות חדשים ולהוכיח את עצמי גם שם. אני עדיין בליגה א' ואנחנו הולכים לעשותת קבוצה טובה כך שהמטרה חשובה מאוד גם מבחינה אישית וגם מבחינה קבוצתית ואני מקווה להשיג את כל מה שמצפים בגלבוע ממני ומהקבוצה". 

#הפועלאסיגלבוע #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות