אוסמה חלאילה מועמד להצטרף לאכסאל, הקבוצה תארח בדוחא את משחק גביע הטוטו הראשון הערב

אוסאמה חלאילה מועמד להצטרף להפועל אכסאל. עלאא אבו סאלח: "צריכים לשבת איתו וממתינים לעידן שמש שיבדוק את כל האופציות שלו בליגת העל". הקבוצה תארח הערב בדוחא את משחקה הראשון במסגרת גביע הטוטו מול הפועל עכו: "רוצים להצליח בגביע ובליגה, המטרה שלנו להגיע לפלייאוף העליון".

שחקני הפועל אכסאל עלאא אבו סאלח, הייתם דראושה, ואיל מריסאת, דלה איינוגבה, מועמר קראקרה ובן מלכה הגיעו אמש לחנות הספורט קלאסיקו ספורט - עפולה ובה השיקו את החולצה החדשה של הקבוצה בה ממותגת חסות החנות. במעמד ההשקה, אמר בעלי החנות קלאסיקו ספורט בהאא זועבי על שיתוף הפעולה: "מדובר בקבוצה שיקרה לליבי ומאחל לה כל טוב. לגבי שיתוף הפעולה בינינו הוא נמשך לאורך כל העונה והיא מקבלת כל מה שהיא זקוקה לו באופן שוטף". 

בנושא אחר, הקבוצה תצא הערב(19:00) למשחקה הראשון במסגרת גביע הטוטו בו תפגוש את הפועל עכו האצטדיון דוחא שאושר לטובת אירוח המשחק.  

שחקנה החדש של אכסאל שהגיע מבני סכנין הבלם עלאא אבו סאלח אמר: "אכסאל התחילה פרויקט חדש, הם רוצים להיות בליגה הלאומית לכמה עונות עד לליגת העל ואהבתי את הפרויקט הזה - קידום שחקנים צעירים לצד ותיקים. ראיתי כמה הנהלת אכסאל רצו אותי והרבה שחקנים דיברו איתי על המעבר הזה ובסופו של דבר הלכתי עם הלב ואני שמח על זה, אני רואה פה משפחה טובה כמו בסכנין וזה סוד ההצלחה".


 שחקני הקבוצה בהשקת החולצות החדשות בחנות הקלאסיקו ספורט 

על הפרידה מסכנין הוסיף: "ישבתי עם סכנין ולא הסתדרנו ובסופו של דבר לקחתי את ההחלטה, דיברו איתי שאחזור ובחרתי להישאר באכסאל. אני מאחל הצלחה להנהלת סכנין, לשחקנים ולקהל המקסים שהיה לצידי לאורך כל העונות ולנו אני מאחל הצלחה כבר במשחק הראשון".

על מועמדותם של חלוץ נוער בני סכנין אוסמה חלאילה והחלוץ עידן שמש, המבוקשים על ידי קבוצות נוספות בלאומית ובליגת העל הוסיף: "צריכים לשבת עם אוסאמה ולראות אם מתאים לו לבוא. לגבי עידן שמש? שוחחנו, הוא בודק כמה אופציות בליגת העל ואם לא ימצא הוא יבוא לאכסאל"

חלוץ הקבוצה מועמר קרארה התייחס לנושא ואמר: "אני מקבל בכיף את ההחלטה לצרף חלוץ נוסף, אני אוהב תחרות". שחקן הקבוצה שהמשיך לעונה נוספת חוסאם אבו סאלח הצהיר: "המטרה שלנו היא להיות בפלייאוף העליון ולעשות עונה טובה, גם המאמן מצוין". הקשר בן מלכה הוסיף: "יש פה שילוב של ותיקים עם צעירים טובים". 

 שחקני הקבוצה בהשקת החולצות החדשות בחנות הקלאסיקו ספורט 

שחקן הבית הייתם דראושה שהצטרף העונה לסגל מהפועל דבורייה בליגה ב' הוסיף: "יש לי כאן הרבה שחקנים שאני לומד מהם ויכול להשתפר. אני מאוד סבלני ומחכה להזדמנות שלי". 

החלוץ ואיל מריסאת שהגיע מראשל"צ הוסיף לסיכום: "אני מאחל לעצמי ולקבוצה בהצלחה, יש פה פרויקט של הכפר להצליח ביחד ואנחנו מקווים להגיע לכל משחק ולתת כל מה שיש לנו".

קלאסיקו ספורט עפולה, הרב נחום לוין 11, טל.04-8736615

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות