פלפלה כפר קאסם הפסידה לנתניה בגמר כדורגל החופים

פלפלה כפר קאסם הפסידה 3-2 לנתניה בגמר כדורגל החופים. עאמר יתים: "ההפסד בגמר הוא פשלה גדולה שלנו, רצינו להחזיר את הגביע לכפר. שנה הבאה נגיע חזקים ומוכנים יותר".

בתום מסע כדורגל החופים של מאמון עאמר וחניכיו, הפסידה הקבוצה בגמר הליגה למכבי נתניה אשר רשמה מצדה אליפות שנייה ברציפות. משחקי חצי הגמר והגמר התקיימו היום בחוף פולג כאשר במשחק הראשון פגשה כפר קאסם את הפועל כרמיאל וניצחה אותה בתוצאה 6-3, לאחר מכן הגיעה למשחק הסופי בו התמודדה בזהה לשנה שעברה מול מכבי נתניה והפסידה לה 3-2, בכך איבדה את האליפות בהפסד לאותה הקבוצה שנה שנייה ברציפות.

צוות בני פלפלה כפר קאסם

צילום: אייהאם ג'בארין

פלפלה כפר קאסם עברה מסע ארוך במסגרת כדורגל החופים שהחל במשחקיה באירופה כולל מחנה אימונים שהעבירה בספרד ועד היום כשהגיעה עד למשחק הגמר. אחד מהשחקנים הבולטים בקבוצה ובליגה עאמר יתים אמר ליאללה ספורט: "היינו יותר טובים היום אבל המזל שיחק לצד נתניה, חבל שזה נגמר ככה ורצינו להחזיר את הגביע לכפר. בשנה הבאה נבוא יותר חזקים יותר ומוכנים יותר למעמדים האלה כדי להחזיר את האליפות הביתה. יש לנו הרבה דברים ללמוד מבחינה מקצועית, כולל חיזוק נכון יותר מצד הזרים".

עאמר יתים

צילום: אייהאם ג'בארין

על העונה שעבר ברמה האישית הוסיף: "מבחינה אישית באירופה לא הלך לי טוב, יצאתי פצוע, עשיתי שיקום שם ואז שוב נפצעתי בברך במקום אחר אבל חזרתי לעצמי מהר באמצעות הצוות המקצועי שלנו. בארץ לא פתחתי את העונה טוב, בשלב הבתים לא הייתי כל כך מרוצה מעצמי למרות שהשקעתי המון. ברבע הגמר חזרתי לעצמי ונתתי כל מה שיש לי לקבוצה, זו פשלה גדולה שלנו להפסיד בגמר עוד הפעם לאותה קבוצה ובאמת שרצינו להחזיר את הגביע לכפר אבל בסך הכל זה ספורט ונעבור את זה".

#בניפלפלהכפרקאסם

כתבות נוספות