ויאם עמאשה ועדי אלישע חתמו בממב"ע גולן

ויאם עמאשה, עדי אלישע, אסעד עמאשה ובשאר דאהר חתמו בבני ממב"ע גולן. המאמן וג'די אלקיש: "הניסיון של השחקנים יתרום לנו לממש את פוטנציאל הצעירים ולהשיג את המטרות שלנו". 

כפי שפורסם באתר יאללה ספורט על כוונתה של ממב"ע לעשות את המהלך, כעת זה רשמי והארבעה חתמו על חוזים בקבוצה. כאמור הראשונים אותם סיכמה הקבוצה בשבועות האחרונים לקבוצה הם צמד האחים אסעד וויאם עמאשה. אסעד, הצעיר מביניהם שפתח את העונה האחרונה בקבוצה וסיים בהפועל כאוכב עמה עלה לליגה א' וויאם, הבוגר מביניהם ובעל העבר הגדול בליגת העל שבעונה האחרונה חזר לשחק כדורגל בהפועל חדרה אך לא סיים את העונה במדיה וכעת יפתח בתקופה חדשה בליגה ב' בקבוצתו המקומית שתנסה להיאבק בפסגת טבלת הליגה ואין ספק שמדובר באחד השמות המסקרנים לעונה הקרובה.

המאמן וג'די אלקיש אמר על החתמתו של ויאם עמאשה: "מדובר בשחקן מאוד מנוסה ועבר גדול, מספיק שהיה בהרכב קרית שמונה ולקח עמה אליפות. ויאם שחקן עם ניסיון ובטוח שיוכל לעזור לנו בהשגות המטרות שלנו".

 ישחק העונה בליגה ב'. עמאשה

צילום: אבי רביבו

בנוסף לצמד האחים, הצטרפו באופן רשמי השוער בשאר דאהר וקשר דבורייה בעונה החולפת עדי אלישע שנחשב לאחד מהשחקנים הבכירים של ליגה ב' ורשם עונה טובה במדי דבורייה שנאבקה על עלייה לליגה א'.

בנושא זה הוסיף המאמן וג'די אלקיש: "שחקנים כמו ויאם עמאשה ועדי אלישע, בנוסף למצטרפים האחרים יכול לסייע לנו גם מבחינה חברתית ומנטלית. הניסיון שלהם יכול לתרום הרבה והם יכולים לעזור לשחקנים הצעירים שלנו במימוש הפוטנציאל, זה מה שחשוב לנו". 

 עדי אלישע

צילום: אייהאם ג'בארין 

#בניממבעגולן

כתבות נוספות