בן זקן ממחנה האימונים בפולין: "זה השלד שלנו לעונה הקרובה". מאמצים לאישור דוחא עד סוף השבוע

שביעת רצון ממחנה האימונים בפולין. בני בן זקן: "השחקנים שנמצאים כאן הם השלד שלנו לעונה הקרובה".

שלושה ימים לפני שהיא עוזבת את מחנה האימונים בפולין, קיימה בני סכנין הבוקר אימון שבו השתתפו כל השחקנים. ביום רביעי הקרוב תחזור הקבוצה לארץ ותתחיל בהכנותיה לקראת משחק גביע הטוטו נגד הפועל חדרה כאשר עד לרגע זה המגרש בסכנין אינו מאושר ומנהל האצטדיון עמאד חמזה מסביר כי: "אין תקלות או בעיות במגרש, זה רק עניין של תיאום סיור לאישור. שום דבר לא השתנה מהשנה שעברה. ננסה לאשר את המגרש עד סוף השבוע".

מדוחא נחזור לפולין ונסכם את המחנה של בני סכנין. מהקבוצה ניכרת שביעות רצון גבוהה ומורגשת אווירה מאד חיובית בין השחקנים שמספרים ש"במשך שנים לא היה גיבוש כזה בקבוצה. אנחנו נהנים מכל רגע והאווירה פה יוצאת מן הכלל". הקפטן חאלד חלאילה אמר אמש לאתר יאללה ספורט: "המחנה הזה הוא מיוחד. לא היה כמוהו שנים בסכנין, האווירה מאד מצוינת ואני מקווה שתהיה לנו עונה מוצלחת".

שחקני בני סכנין והצוות במחנה

החיבור בין השחקנים לבין הצוות המקצועי מאוד בולט, עד כדי שהשחקנים רוצים להמשיך ולהתאמן. התכנית של בני בן זקן והצוות שלו היא כמה שיותר אימונים עם כדור ונראה על פי הכושר של הקבוצה שהיא מוכנה לפתיחת העונה".

המאמן בני בן זקן אמר לאתר יאללה ספורט: "השחקנים שנמצאים כאן הם השלד שלנו בעונה הקרובה". המאמן מסתפק בשלב הזה בחומר שיש לו וחיזוק יבוא בהמשך אם תצטרך הקבוצה שחקן או שנים. הגעתו של ראדי הוסיפה הרבה לקבוצה וזאת בנוסף לברזילאי פריירה שמאד מרשים באימונים ואפשר לציין גם את מוחמד כליבאת שמאד מרשים וכנראה שהגעתו של ראדי תשפיע מאוד על השחקן.

#בניסכנין

כתבות נוספות