ניצחון 4-1 לסכנין במשחק האימון הראשון במחנה: שביעות רצון מהסגל, מגן זר יצורף

סכנין ניצחה 4-1 במשחק האימון הראשון בפולין: אווירה חיובית במחנה, שביעות רצון מהסגל הקיים והשחקנים הצעירים ששולבו, פריירה שולב במחצית השנייה. מגן זר יצורף.

בני סכנין סיימה הערב את משחק האימון הראשון שלה בפולין כאשר פגשה את הקבוצה ספארטק דלצ'אצ'ה מהליגה השלישית בפולין. סכנין פתחה את המשחק עם הרכש החדש-ישן מהראן ראדי והבלם אלבין פנישי כאשר קלאודמיר פראיירה שהצטרף למחנה רק אתמול ישב על הספסל ופתח במחצית השנייה.

בהיבט המשחק עצמו, סכנין הייתה עדיפה על היריבה המקומית. מוחמד כליבאת, שלומי אזולאי ופיראס מוגרבי איישו את חוד התקפה וקיבלו גיבוי ממהראן ראדי, הקפטן חאלד חלאילה ואיהאב גנאיים שאיישו את חוליית הקישור. המשחק הסתיים בניצחון 4-1 לסכנין משערים שכבשו שלומי אזולאי , מוחמד כליבאת, פיראס מוגרבי ומידו בדארנה. פושה לא שותף במשחק בעקבות מתיחה ואילו ג'אבר עטאא גם כן לא שותף במשחק.

הצטרף למחנה. פריירה

בקבוצה מאמינים בסגל הקיים ובצוות המקצועי סימנו את תגלית העונה , בהגת בשיר הצעיר שהציג יכולת נהדרת ובסכנין מדברים עליו כשחקן המוביל הבא שלהם. בסך הכל מעידים על אווירה טובה מאוד בין השחקנים כאשר מדובר בגיבוש נפלא ושילוב של שחקנים צעירים וותיקים. בנוסף, ישנה שביעות רצון מתפקודו של המאמן בני בן זקן.

שחקני בני סכנין

#בניסכנין #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות