בני סכנין צפתה בגמר המונדיאל באירוע חגיגי. ראדי: "אירוע מבורך. חזרה לסכנין זו סגירת מעגל עבורי&

סכנין ערכה פסטיבל צפייה באצטדיון דוחא לרגל גמר המונדיאל בחסות בנק הפועלים: מסך ענק ומקומות ישיבה הוקמו, שחקני הקבוצה בילו יחד עם האוהדים והסטודנטים. 

לרגל משחק גמר המונדיאל שהתקיים אמש בין נבחרות צרפת וקרואטיה, ערכה בני סכנין אירוע ראשון מסוגו בחסות בנק הפועלים והפכה את אצטדיון דוחא למתחם אירועים אטרקטיבי שופע במקומות ישיבה, כיבוד ומסך צפייה ענק שבמסגרתו אף חילקה 5 מלגות לימודים ו-5 מנויים למשחקי הקבוצה בעונה הקרובה. מנכ"ל סניף בנק הפועלים בסכנין עבד מסאלחה אשר סניפו לקח את החסות על האירוע סיפר כי: "החסות שלנו היא דווקא בבני סכנין מכיוון שהקבוצה הזו מייצגת את החברה הערבית בכדורגל הישראלי אך האירוע לטובת כל הסטודנטים בכל הארץ כי אנחנו מעודדים את העתיד בארץ, הסטודנטים הם התקווה שלנו ואנחנו רוצים לתת להם את התקווה והכלים להצליח".

צפו בתקציר החוויות מהאירוע

ראש עיריית סכנין מאזן גנאים אמר במעמד האירוע: "מדובר אירוע מיוחד וכבוד לעיר סכנין. כולם יושבים פה כשלכל אחד יש את הדעה שלו. הקבוצה שלי? אני הייתי עם האיטלקים והם לא עלו, אחר כך עברתי לספרדים והם הודחו. אחכה לאיטלקים עד המונדיאל הבא, אבל כולם מסכימים שהצרפתים לקחו את המונדיאל הזה בזכות ולא בחסד, על אף הכבוד שמגיע לקרואטיה. היה מאוד יפה לראות את כל האקדמאים וכל הנוכחים באירוע צופים יחד וזה אומר שהכדורגל ניצח. על הכנות הקבוצה? נראה שהצוות המקצועי עושה עבודה טובה, בוחרים תפקידים ולא כוכבים כי כוכבים יש רק בשמים ועל הדשא יש את מי שמזיע עבור המועדון. אני מקווה שנפתח את העונה עם סגל מושלם וראש מורם ונהיה אחת הקבוצות החזקות בליגת העל. רוצים להיות בחלק העליון של הטבלה, רוצים לשחזר את ההישגים של השנה בה זכינו בגביע והבאנו כבוד גדול". 

ברחבת האירוע נכחו שחקני הקבוצה החדשים והותיקים, כולל ג'ורדן פושה הצרפתי שעבורו היה מדובר במשחק הרבה יותר מיוחד. שחקן הקבוצה ואהוב הקהל שחזר אליה השבוע מהראן ראדי אמר ליאללה ספורט במהלך האירוע: "האירוע מאפשר לכל כך הרבה אנשים לבוא ולראות את המשחק על מסך גדול, משתף את הקהילה וזה מבורך. כל עוד שמדובר בספורט ולא בפוליטיקה אני שמח להשתתף באירועים מהסוג הזה. בעד מי הייתי במשחק הגמר? האמת שעם אף אחת. אני בדרך כלל לא צופה בכדורגל אז אני קצת לא בפוקוס, אבל הייתה לי הזדמנות לראות את הגמר והיה משחק מאוד מהנה". 

על קבוצת בני סכנין אליה חזר לקדנציה נוספת הוסיף "זו סגירת מעגל עבורי, אני מקווה שתהיה עונה לא פחות מוצלחת ממה שהייתה לי כאן בקדנציה הראשונה ומקווה להיות חל מפאזל פה שירים את סכנין גם למקומות טובים יותר. אליפות שביעית? אני אף פעם לא מציב מטרות כאלה, המטרה שלי היא מאימון לאימון כרגע, גם בעונות האליפויות האחרונות שלי לא הצבתי מטרה לתואר אלא אני מגיע בכל פעם מחדש ונותן את כל כולי, את ה-200 אחוזים שלי כדי להצליח". 

 שחקני הקבוצה מבלים

השוער מחמוד קנדיל הוסיף: "האירוע הזה הוא צעד טוב בשביל הקבוצה והקהל שלה, אני רוצה להודות לבנק הפועלים על אירוע שיכול רק לתרום להצלחת הקבוצה. עם מי הייתי? האמת שאני צרפתי מלכתחילה, הייתי בעד צרפת". 

גם קנדיל אמר את דבריו על הקבוצה המתחדשת תחת המאמן בני בן זקן: " ההנהלה עובדת יום ולילה כדי לבנות קבוצה שתתאים לקהל שלה, הביאו שחקנים עם רזומה בליגת העל שיכולים לסייע מאוד לקבוצה דוגמת מהראן ראדי והחזרת פיראס מוגרבי ועוד שחקנים טובים שיכולים רק לתרום לנו בעתיד".

בנושא אחר, אמש הצטרף לשורותיה של בני סכנין עוזר המאמן עודד קוטר שכבר שימש בעברו בתפקיד זה וכעת חוזר לקדנציה נוספת. קוטר כאמור מונה לפני מספר ימים לאימון קבוצת הפועל רובי שפירא חיפה מליגה א' צפון אותה אימן ברוב שלבי העונה שעברה, אלא שהחליט להיפרד ממנה לטובת משרת עוזר במאמן בליגת העל.

תמונות נוספות מהאירוע: 

#בניסכנין

כתבות נוספות