פלפלה כפר קאסם עלתה לחצי הגמר בכדורגל חופים לאחר ניצחון על חדרה

בני פלפלה כפר קאסם ניצחה את חדרה במשחקי רבע הגמר ועלתה לחצי הגמר בכדורגל חופים. ואסים אגברייה: "המטרה שלנו ברורה, חדרה הייתה יריבה עיקשת אבל עמדנו טוב והבקענו את השערים המכריעים שלנו". נמר עמר על שיתוף שלושת הזרים: "לא השפיע על המשחק, אנחנו בחצי הגמר". 

לאחר שעברה בהצלחה את השלבים הראשונים, התמודדה היום(שישי) כפר קאסם ברבע הגמר מול הפועל חדרה וניצחה בתוצאה 3-2 משער עצמי של היריבה ושערים של עאמר יתים והשחקן הברזילאי דיוורסון. בתום משחק שהסתיים מתוח במיוחד, כפר קאסם רשמה ניצחון חשוב ששלח אותה ישירות לחצי הגמר שיתקיים ביום שישי ה-27 ביולי ובסיומו תקווה להעפיל לגמר שיתקיים באותו היום בחוף פולג.

שחקן הקבוצה ואסים אגברייה אמר על הניצחון והעלייה לחצי הגמר: "עברנו משחק קשה מול קבוצה שבאה בניסיון לסגור את המשחק ולנסות להבקיע שער במתפרצות. עמדנו טוב בהגנה והצלחנו להבקיע את השערים שלנו ולנצח. עכשיו הפנים שלנו לעבר המשחק הבא, משחק חצי הגמר , כשהמטרה שלנו היא ברורה - רק לנצח ולעלות שלב כדי שנתמודד בקרב האחרון להשגת המטרה שלנו".

בנוגע לאירוע הזרים בו שיתפה הקבוצה שלושה זרים למשך כ-28 שניות על אף שמותר שניים בלבד, אמר נמר עאמר: "כפר קאסם תהיה בחצי הגמר. הזמן הקצר בו היו שלושת הזרים לא הכריע משחק ולא התרחשו בו מהלכי משחק מכריעים". אגב, בשנה שעברה ספגה נתניה קנס כספי בגין אותו אירוע כאשר שלושת הזרים שיחקו יחד במשך מספר דקות.

צילום: איהאם ג'בארין

#בניפלפלהכפרקאסם #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות