חאלד חלאילה: "אני עדיין יכול לתרום לסכנין. נשארתי בגלל האהבה לקהל"

קפטן בני סכנין חאלד חלאילה באימון הפתיחה: "גם אם בנין היה ממשיך אני הייתי נשאר. אני עדיין יכול לתרום לקבוצה".

אמש ערכה בני סכנין את אימון הפתיחה לעונה הקרובה. אמנם עסקו לאחרונה רבות ברכש הקבוצה ומי השחקנים החדשים שיצטרפו לאימונים בהדרכת המאמן בני בן זקן, אלא שסערה לא קטנה הייתה גם בקרב הממשיכים והעוזבים כשאחד השמות שעלו בהקשר זה הוא הקפטן חאלד חלאילה שהיה ספק אם יעזוב את הקבוצה אך החליט להמשיך בה לעונה נוספת. 

בראיון לאתר יאללה ספורט אמר חאלד חלאילה: "כמו תמיד בפתיחת עונה, כל השחקנים מתרגשים. זה יום חג בשבילנו השחקנים ועכשיו מתחילים לעבוד". 

על ההחלטה להמשיך לעונה נוספת בקבוצה הוסיף: "גם אם טל בנין היה ממשיך בקבוצה הייתי ממשיך. נעבוד כולנו ביחד כדי הקבוצה תצליח. מה שגרם לי להישאר זה שלא טל בנין, נכון שהיו לי בעיות איתו אבל אני מסתכל על טובת הקבוצה. אני עדיין יכול לתרום לקבוצה  אני אוהב הקהל והצוות וזה הסיבה שנשארתי". 

מה הטעות הקריטית ביותר מהשנה שעברה שלסכנין אסור לחזור עליה?

"לקבוצה היו הרבה טעיות בשנה שעברה. החלפת כמה מאמנים והחתמת השחקנים הלא נכונים, לא פגעו עם השחקנים. אני מקווה שהשנה תהיה יותר סבלנות. אני בטוח שההנהלה והצוות המקצועי יעבדו בדרך הנכונה לכדי להביא השחקנים הנכונים והמתאימים לקבוצה".

חאלד חלאילה, אבו יונס ובן זקן באימון הפתיחה

צילום: עובאדה אכתילאת

מה הציפיות שלך מעצמך לעונה הקרובה?

"הציפיות שלי מעצמי כמו בכל שנה הן לתת הכל בכל משחק לעזור לקבוצה כמה שיותר. הקבוצה מצפה מכל השחקנים שלה שיעזרו ויתרמו כדי שנעשה עונה טובה". 

#בניסכנין #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות