בני סכנין פותחת עונה:"רוצים לפתוח ברגל ימין".  מוגרבי לא הגיע לאימון

בני סכנין ערכה את אימון פתיחת העונה. מוגרבי לא הגיע לאימון. אבו יונס: "תוך כמה ימים יגיעו שחקנים חדשים. רוצים לפתוח את העונה ברגל ימין".

בהדרכת מאמנה החדש בני בן זקן, הוציאה לדרך בני סכנין את האימון הראשון שלה לעונת 2018-19 במגרשה הביתי בדוחה. מאז מינויו של בן זקן צירפה סכנין באופן רשמי לקבוצה את החלוץ ג'ורג' אקפביו ולעומת זאת נפרדה בתקופה האחרונה מיובל אבידור, עוביידה חטאב, עידן שמש, אבאהם פאס, עלאא אבו סאלח ואנטוניו מרשיץ'.

בדברי מסיבת העיתונאים אמר היו"ר מוחמד אבו יונס: "לצערי הרב רק כשיש הצלחות יש אוהדים אז אני מקווה שנצליח העונה. מקווה שנפתח את העונה ברגל ימין. אנחנו שואפים להגיע לפלייאוף העליון העונה. יש קבוצות שהיו עם תקציב גדול יותר משלנו העונה וסיימו בלי תואר".

על העובדה שלא צירפו שחקנים מלבד אקפביו הוסיף: "בימים הקרובים יצטרפו עוד שניים-שלושה שחקנים. בכדורגל עד שזה לא סגור זה לא סגור אז אני לא יכול כרגע להצהיר כלום".

היו"ר אבו יונס והמנכ"ל חאלד דוחי באימון הפתיחה

מי שלא נכח באימון היום הוא פיראס מוגרבי שבגזרתו עלו לא מעט קולות על כך שרוצה לעזוב. בנושא זה אמר אבו יונס: "מוגרבי לא אמר שהוא מחרים את האימונים. הוא חולה, הפסיק לבוא מעבר לכך אני לא יודע שום דבר. יש לו פה חוזה ואם לא היום אז מחר או מחרתיים הוא יגיע". בגזרת חבריו של הקשר נראה כי ניסו להשיגו בטלפון ללא הצלחה ובסביבתו מספרים כי הוא מחוזר בימים האחרונים על ידי הפועל תל אביב ומכבי נתניה. שחקן נוסף שלא הגיע הוא תמבי סגס שחוזהו לא תקף ולא חודש.

השחקנים שנכחו באימון: סארי פלאח, ג'ורדן פושה, מוחמד כליבאת, ישראל זגורי, עלי עותמאן, מוחמד בדארנה, עודי שלעאטה, שלומי אזולאי, עטאא ג'אבר, ג'ורג' אקפביו, איהאב שאמי, אוסמה חלאילה, אמיר חלאילה, חאלד חלאילה, איהב גנאים, רביע אבו יונס, מארון גנטוס ובנוסף אליהם הייתה נציגות יפה ממחלקת הנוער.


כתבות נוספות