אבו ענזה התאושש מפציעתו הארוכה וחזר למגרשי הכדורגל: "אף פעם לא הרמתי ידיים, אעזור לבני לוד להישאר בליגה"

לאחר כחמישה חודשי שיקום, מוראד אבו ענזה חזר למגרשי הכדורגל וקבוצתו בני לוד: "כשהבית קורא לך אסור לחשוב פעמיים, מי שמכיר אותי יודע שאף פעם לא הרמתי ידיים. אחזור לעניינים ואעזור לקבוצה להישאר בליגה"

 

לאחר פציעה קשה בה התמודד עם קרע בצולבת ושיקום ארוך שהחל בסיום העונה שעברה במדי אום אל פחם, חזר מוראד אבו ענזה למגרשי הכדורגל וקבוצתו בני לוד בליגה הלאומית ואף שותף כמחליף במשחק הקבוצה האחרון מול הפועל אכסאל שהסתיים בתיקו מאופס. 

 

אבו ענזה, שהחליט לרדת ולהיות שחקן מוביל בליגה א' בעונה שעברה, החל מצוין את תקופתו בליגה השלישית אך ספג את הפציעה הקשה שמנעה ממנו להמשיך את הכושר המצוין בו היה. אבו ענזה עבר סדרת שיקום ארוכה בת כחמישה חודשים וכעת שב למגרשי הכדורגל וחזר לליגה הלאומית אותה עזב בעונה שעברה. 

 

"לא נכנסתי ללחץ או לעצבים בתקופת השיקום שהייתה מצוינת, הבנתי שזה כבר קרה וצריך להסתכל ולחשוב קדימה, עברתי את השיקום גם עם אנשים מצוינים(מכון קיניטקס נשר וראשל"צ) ואני מודה להם מאוד" סיפר אבו ענזה. 

חזר רעב למגרשים. אבו ענזה

צילום: איהאם ג'בארין

 

החלוץ גם סיפר על חזרתו לבני לוד: "כשהבית קורא לך אסור לחשוב פעמיים, הדלת בבני לוד תמיד פתוחה בשבילי, אני שמח ונרגש לחזור הביתה ומודה להנהלה והצוות על האמונה. בעזרת השם אחזור לאט לאט לעניינים ואעזור לקבוצה להישאר בליגה כמה שיותר מוקדם".

 

על הציפיות ויכולתו האישית אמר לסיום: "אם לא הייתי מאמין בעצמי הייתי פורש אחרי הפציעה, אבל מי שמכיר אותי יודע שאף פעם לא הרמתי ידיים, לא יהיה לי קל אבל עם עבודה קשה הכל יסתדר".

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload