אדהם זועבי סיים את תפקיד עוזר המאמן באסי גלבוע ומונה לתפקיד המאמן בכפר כנא

אדהם זועבי ביקש לסיים את תפקידו באסי גלבוע בכדי להתמנות לתפקיד המאמן בהפועל כפר כנא.

מועדון הכדורגל אסי גלבוע הודיע על סיום תפקידו של עוזר המאמן אדהם זועבי. בהודעה נאמר כי: "לאחר שיחה שקיים עוזר המאמן אדהם זועבי עם היו"ר לירן דניאל בה הוא עדכן את האחרון שיש לו הצעה להיות מאמן ראשי בהפועל כפר כנא, נתן לו לירן את ברכת הדרך. מועדון הכדורגל אסי גלבוע אוהב ומעריך את אדהם ומאחל לו בהצלחה".

אדהם זועבי סיים את תפקידו בגלבוע לאחר שרק חזר לקבוצה לפני מספר שבועות מהפועל כפר כנא בה תפקד כעוזר המאמן של פאיד חסון בעונה האחרונה אותה פתח כמאמן ראשי של הפועל סנדלה גלבוע בליגה ב' וכעת, מתכנן לשוב אליה לאחר שפאיד חסון עצמו מונה לתפקיד המאמן באסי גלבוע. אדהם זועבי צפוי לתפקד לצידו של המאמן המקומי נסים דאוד אשר ישמש בתפקיד המנהל המקצועי.


אדהם זועבי לאחר המינוי

נסים דאוד אמר ליאללה ספורט: "חזרתי לתפקיד המנהל המקצועי לאחר מספר שנים. אני ואדהם בונים קבוצה עם מטרה לטווח ארוך עם פיתוח של כמה שיותר כישרונות צעירים. לא נביא כוכבים אלא שחקנים כשרוניים שבעזרתם נבנה קבוצה יציבה עם כמה שיותר כישרונות צעירים והמזל ייקח אותנו, לא מציבים מטרת פלייאוף או עלייה. לגבי הסגל הקיים אנחנו מתכננים להשאיר רק מסר שחקנים שנתנו את הלב והנשמה בשביל הקבוצה, למדנו הרבה מהטעויות של השנה שעברה". 

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות