במוסמוס מתכוננים לעונה הבאה: "נתבסס על שחקני בית ונבנה קבוצה חזקה במטרה להגיע לחמישייה הראשונה&

העולה החדשה לליגה ב'הפועל בני מוסמוס  ממשיכה את הכנותיה לקראת העונה הקרובה. ורד אגבאריה: "רוצים להיות בין החמישייה הראשונה". נסים אגבארייה: "נבנה קבוצה שתתקע יתד בליגה"

מוסמס, שעשתה מסע נהדר בשנה שעברה במסגרת גביע המדינה וזכתה לכינוי "הסינדרלה", בונה בימים אלו קבוצה חזקה במטרה להוות יריב חזק ועיקש בליגה ב' אליה עלתה בעונה החולפת ואולי אפילו לסיים בין החמישייה הראשונה. בימים אלה יושבת ההנהלה עם מספר שחקנים כשבשבועות האחרונים החתימה את שחקן ההגנה מוסא סעדי ששיחק בעונה האחרונה בקבוצה ואת השוער עמרי בוקסבאום.

חבר ההנהלה ורד אגבאריה אמר לאתר יאללה ספורט: "המטרה שלנו היא לסיים בחמישייה הראשונה, אנחנו עובדים בצורה אנטנסיבית על מנת להכין קבוצה ראויה. יש לציין שהקבוצה תתבסס על 6 עד 7 שחקני בית וזה מאד חשוב לנו". כמו כן הקבוצה מנהלת משא ומתן עם מספר שחקנים ובימים הקרובים  עשויה הקבוצה להחתים עוד שחקן בכיר מליגה א'.

חגיגות העונה האחרונה של מוסמוס / צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

בגזרת המאמן, נסים אגבאריה ימשיך להדריך את הקבוצה בעונה הבאה ובהנהלה מרוצים מעבודתו לאחר שהוכיח את עצמו בליגה ג' והצליח  גם במסגרת משחקי הגביע. המאמן בעצמו סיפר על ההכנות לעונה הקרובה ואמר: "אנחנו מתכוננים בשקט, מחזקים את הקבוצה איפה שצריך במסגרת התקציב שעומד לרשותי. צרפנו קשר מגן שמאלי ושוער ואנחנו מתכוונים לצרף חלוץ וקשר אחורי במטרה לבנות קבוצה חזקה שתתקע יתד בליגה".

עובדים על בניית הסגל. מוסמוס

#בנימוסמוס

כתבות נוספות