סכנין: אקפביו קרוב להצטרפות, הקבוצה מעוניינת להשאיר את סגס תמבי וחאלד חלאילה

ג'ורג' אקפביו קרוב להצטרפות לבני סכנין. יתקיימו פגישות נוספות עם תמבי סגס וחאלד חלאילה.

בסכנין עובדים במירוץ לבניית הסגל לקראת העונה הבאה ועל אף שעד לרגע זה לא החתימו שחקנים, בקבוצה מחכים לחלק ממי שכבר קיבלו הצעות ובימים הקרובים תתקבל תשובה סופית בעניינם. כמו כן ביומיים הקרובים תשב הקבוצה עם תמבי סגס וחאלד חלאיילה אשר עשויים להישאר בקבוצה ולחתום על חוזה חדש. לגבי אמיר חלאילה, בקבוצה עדיין לא קיבלו החלטה לגביו אולם ככל הנראה השחקן לא ימשיך בסכנין. 

מי שעשוי לחתום בסכנין הוא חלוץ הפועל קטמון הניגרי גורג' אקפביו שבעונה האחרונה כבש 9 שערים בכל המסגרות במדי הפועל קטמון בליגה הלאומית ומדובר בחלוץ צעיר שעשה עונה נהדרת. חוליית ההתקפה צפויה לכלול את הניגרי, את פושה, אוסאמה חלאילה ובסכנין מקווים שהיא תושלם עם הגעתו של גדיר. 

אקפביו / צילום: הדף הרשמי הפועל קטמון

בעניין ראדי, שאמור לחזור לארץ מחופשה, בסכנין מחכים לתשובה של השחקן שקיבל פניה רשמית עם ההצעה וביומיים הקרובים תתקיים איתו פגישה כאשר מסתמן בשלב זה כי שני הצדדים מעוניינים בהתקשרות. מי שעוד נמצא על הכוונת הוא הקשר פאליץ' ששמו עלה לראשונה כאן באתר יאללה ספורט ובנוסף לכך השחקן הצעיר איאס עראף ששייך לקבוצת הנוער של מכבי חיפה עשוי להגיע להתרשמות בקבוצה  בעניין סוהיל ארמלי, השחקן קיבל הצעה מסכנין אולם קבוצות נוספות נכנסו לתמונה ביניהן הפועל חיפה. 

יש להם הרבה עבודה. בן זקן והיו"ר מוחמד אבו יונס


כתבות נוספות