צומת דרכים: מג'ד עבדו ימשיך לנסות לקבל הזדמנות בלאומית או יחזור להוביל בליגות נמוכות?

מג'ד עבדו: "אני מתגעגע לשחק ומתגעגע להוביל. אם לא אמשיך בלאומית אני מתעדף את ליגה א'. זלפה? זה בית חם, כל האופציות פתוחות".

אחד השמות הבולטים בליגה ב' בעונות האחרונות היה מג'ד עבדו. הקשר שעשה עונות מצוינות בהפועל בני זלפה והיה שותף לעלייה לליגה א' עם הפועל אכסאל, הצליח בתחילת השנה שעברה לעשות קפיצת מדרגה שהרבה שחקנים מהליגה הרביעית חולמים עליה ולקפוץ היישר לליגה הלאומית כשחתם בקבוצת אחי נצרת. אמנם בשנה האחרונה לא רשם עבדו הופעות רבות אך כן השתייך לליגה בכירה שהייתה גם פתח לקפיצת מדרגה בקריירה שלו ככדורגלן "מספיק להשתייך לקבוצה כזו בליגה כזו ולקבל עוד כלים מקצועיים" סיפר מג'ד עבדו. אמנם בימים אלו הוא ניצב בפני צומת דרכים, האם לחזור לליגות פחות בכירות בהן הוביל וקיבל יותר דקות משחק, או להמשיך עונה נוספת בליגה בכירה יותר ולהמתין לקבלת ההזדמנות בסגל רחב.

אתה מתגעגע לליגות הנמוכות יותר?

"האמת שאני מאוד מתגעגע. אחי נצרת קבוצה מדהימה ולהיות בליגה הלאומית זו חוויה ופיתוח מקצועי אדיר, אבל זה לא קל לא לשחק הרבה משחקים אחרי שבאת ממקום שבו היית שחקן מוביל ופתאום לחכות כל כך הרבה להזדמנות שלך. אני מתגעגע מאוד לשחק, זה יהיה שיקול מרכזי שלי בבחירה איפה אשחק בעונה הקרובה".

מג'ד עבדו / צילום: איהאם ג'בארין

אז יש התלבטות לגבי העונה הקרובה "קודם כל יש לי חוזה באחי נצרת שבו יש אופציה לשנתיים נוספות מעבר לשנה שכבר עשיתי ובימים הקרובים אנחנו נשוחח ונקבל החלטה לגבי עתידי ואז אדע יותר, אבל בטוח שאהיה במקום שבו אשחק".

אתה מרגיש שהגיעו לך יותר הזדמנויות? "היו פעמים שאמרו לי 'למה אתה לא משחק? אתה ראוי' וזה כן הפריע לי, אבל אני לא אחד שעושה דברים לא טובים כדי לקבל בכוח את ההזדמנות, אני מסוג השחקנים שמחכה בסבלנות לזמן שלי לעלות ולהוכיח את עצמי על הדשא".

מתגעגע להוביל / צילום: וואסים מוואסי

מה העדיפות עכשיו? להגיע לליגה א' או ב'?

"במידה ואחליט לחזור לליגות נמוכות יותר כרגע העדיפות היא לליגה א' ולאחר מכן לליגה ב' שוב, האמת שפנו אליי כמה קבוצות אבל כרגע אני לא מנהל משא ומתן עם אף אחד עד שלא תתקבל החלטה לגבי עתידי באחי נצרת".

זלפה זו העדיפות הראשונה שלך לחזור? עכשיו כשהיא בליגה א' ובכל זאת, אתה דמות מאוד אהובה שם

"זלפה זה בית חם שלי וחוויתי שם רגעים מדהימים. כמובן שתמיד יהיה כיף לחזור לשם אבל במידה ואחליט לחזור לליגה א' אשקול את כל האפשרויות ואלך למקום שהכי יתאים לי".


כתבות נוספות