בני סכנין ממשיכה להיערך לפתיחת העונה: ראדי צריך לקבל החלטה, המתנה להודעת ב"ש בעניין גאדיר

בני סכנין ממשיכה בהכנות לקראת העונה הבאה והיציאה למחנה האימונים בפולין: החלטה סופית בעניין גדיר תתקבל לאחר הודעת הפועל באר שבע, ראדי צריך לקבל החלטה בהתאם להצעה שהוגשה לו.

במסגרת בניית הסגל, בסכנין הגישו הצעות למספר שחקנים ובימים אלו מתנהל משא ומתן עם מספר שחקנים ישראלים וזרים. בעניין גדיר המבוקש מאוד לחזור לקבוצה, השחקן כבר קיבל הצעה ראשונה מההנהלה ובשלב זה אין פערים כספיים רבים. גדיר, שמתאמן כרגע בהפועל באר שבע, מסיים את חוזהו בתאריך ה-30/6 כאשר עד לתאריך הזה חייבת הפועל באר שבע להודיע לשחקן האם היא מממשת את האופציה עליו או לא. כאמור במידה והשחקן יעזוב את באר שבע, סיכוי גדול שיגיע לסכנין.

בגזרת מהראן ראדי, השחקן קיבל הצעה לשנתיים בשכר של כ-160 אלף דולר לעונה. ראדי, שנמצא כעת בחו"ל, שוקל את ההצעה של סכנין ברצינות כאשר מכבי פתח תקווה מעוניינת גם היא בשחקן הוותיק שצפוי להחליט בשבוע הבאהיכן ישחק. שחקן נוסף שהוצע לסכנין הוא הקשר סוהיל ארמלי שחקנה של מכבי תל אביב ששיחק בעונות האחרונות בבית"ר תל אביב רמלה. כזכור, ארמלי שהוזכר גם כמועמד לקבוצות נוספות בליגת העל ביניהן הפועל חיפה, היה מועמד גם בחלון ההעברות האחרון אלא שאז העברתו לא צלחה.

רוב הפערים נסגרו. גאדיר

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

בעניין הזרים, המאמן בני בן זקן מחפש בימי אלו בלם ולאחר מכן יתפנה לשאר העמדות. לאחר עזיבתם של אבו סאלח ופאס בסכנין יןדעים שהעונה נדרש בלם ברמה גבוהה שימנע שחזור של העונה הקודמת בה החוליה החלשה ביותר בסגל הקבוצה הייתה ההגנה. בכל מקרה סכנין תגביר את המאמצים לבניית הסגל לפני היציאה למחנה האימונים המתוכננת לתאריך ה-17 ביולי.

#בניסכנין #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות