ראמי דאהר חתם במכבי טמרה: "החלטתי להישאר בליגה ב' ולהצטרף לקבוצה עם שאיפות"

ראמי דאהר יוצא לדרך חדשה וחתם במכבי טמרה: "הצטרפתי לקבוצה עם שאיפות להתבסס בצמרת ולנסות לעלות ליגה וזה מה שרציתי. החלטתי להמשיך בליגה ב' כדי להשקיע בעיסוקיי מחוץ למשחק הכדורגל". 

 

קשרה של הפועל כפר כנא ואחווה כפר מנדא בעונה החולפת, יצא לדרכו החדשה לאחר שחתם השבוע בקבוצת מכבי טמרה בליגה ב' מחוז צפון א'. כזכור, את העונה שעברה פתח ראמי דאהר במדי הפועל כפר כנא אשר יחד איתה עשה פתיחת עונה מצוינת, אלא שאז עם התדרדרות הקבוצה גם מבחינה מקצועית אישית חש כי אינו מסופק ובמסגרת חלון ההעברות בינואר שוחרר מהקבוצה ועבר לאחווה כפר מנדא שהתמודדה בצמרת ליגה ב' צפון א' עד למשחק האחרון של העונה בו נאלצה להשלים עם העובדה כי מי שעלתה ליגה זו הפועל כאוכב והיא תיאלץ להיאבק עונה נוספת בליגה ב'.

 

בעונה הקרובה ימשיך ראמי דאהר לשחק בליגה ב', ליגה שבתקופתו בה רשם שתי עליות ליגה רצופות עם מג'דל כרום והפועל אכסאל בעברו ונחשב לשחקן מוביל, זאת על אף מספר הצעות שהחזיק בהן מקבוצות בליגה א' ובנושא זה הסביר ראמי את בחירתו: "בחרתי להמשיך בליגה ב' במקום שמסתדר לי בצורה טובה עם העיסוקים האישיים שלי, אני מורה לחינוך גופני ועובד בימים אלו על פרויקטים גדולים שמצריכים ממני השקעה, זמן וקירבה לבית. מכבי טמרה קבוצה ששואפת להתבסס בצמרת ולנסות לעלות ליגה ולכן הצטרפתי אליה, רציתי קבוצה עם מטרות".

ממשיך בליגה ב'. דאהר / צילום: נזיה סולטאן

 

על סיום העונה האחרונה שלו הוסיף דאהר: "נכון שהייתה לי תקופה פחות טובה בכפר כנא למרות שפתחתי אותה מצוין והייתי שחקן יציב ובעקבות שחרורי מהקבוצה החלטתי לסיים את העונה בליגה ב' , לשחרר שם את הלחץ ולחבור למאמן וסים עבאס. בכפר מנדא עשינו סיבוב מצוין מבחינת יכולת מקצועית ובתקופתי גם ללא הפסדים, אמנם איבדנו הכל בסיום העונה ובאמת מגיעות המחמאות להפועל כאוכב". 

 

שחקן נוסף שצפוי להצטרף למכבי טמרה הוא החלוץ אחמד חג'יר והוא השחקן השלישי שיעשה את דרכו מאחווה כפר מנדא אל שורותיה של העולה החדשה למחוז צפון א' וחובר לשחקני הרכש אחמד עואד, עלי זבידאת אדהם שיבלי וראמי דאהר שהצטרפו עד כה. כמו כן בקבוצה ינסו להחתים שוער בימים הקרובים כאשר רוצים מאוד לצרף את השוער בשאר דאהר שמחזיק בהצעה גם מכאוכב וקבוצות נוספות בליגה ב' ושוקל בימים אלו את עתידו. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload